تمامی معترضان عراقی از مقابل سفارت آمریكا خارج شده اند

تمامی معترضان عراقی از مقابل سفارت آمریكا خارج شده اند بازار پرواز: ارتش عراق اعلام كرد، تمامی اعضا و حامیان حشد الشعبی محوطه بیرونی سفارت آمریكا در بغداد را تخیله كرده اند و سفارت آمریكا در بغداد نیز تایید نمود كه تمامی كارهای كنسولی تا اطلاع ثانوی متوقف خواهد شد.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، ارتش عراق در اطلاعیه ای اعلام نمود: تمامی معترضان مقابل سفارت را تخلیه كرده، چادرها را برچیده و نیروهای امنیتی بطور كامل امنیت محوطه سفارت آمریكا در بغداد را تامین كرده اند.
اعضا و هواداران حشد الشعبی كه مقابل حملات هوایی آمریكا در عراق اعتراض كرده بودند، امروز (چهارشنبه) خروج از محیط سفارت این كشور در بغداد را آغاز نموده و بطور كامل از مقابل سفارت خارج شده اند.
بااینكه این خروج از طرف اعضا و هواداران حشد الشعبی در عراق شروع شده اما بعضی از حامیانشان هنوز در محوطه سفارت آمریكا باقی مانده اند.
تا چهارشنبه بعدازظهر خیلی از این اعضا و هواداران حشد الشعبی محوطه مقابل سفارت آمریكا را ترك كرده و كمپی اعتراضی در مقابل یك هتل در نزدیكی سفارت به وجود آورده اند.
یك گروه كوچك از اعضا و هواداران حشد الشعبی اما هنوز در محوطه سفارت آمریكا در بغداد هستند و گفته اند، تا زمانیكه نیروهای آمریكایی از عراق اخراج نشوند، دست از اعتراض برنمی دارند و محوطه سفارت را ترك نمی كنند.
تحصن امروز به دنبال حمله و آتش زدن دو درب سفارت و برج های مراقبت آن در روز سه شنبه بود. تحصن كنندگان قصد برگزاری تحصن نامحدود داشتند و در اطراف سفارت آمریكا چادرهایی را برپا كرده و گفته بودند، به تحصن خود ادامه می دهند.
منبع:

1398/10/12
10:46:31
5.0 / 5
4755
تگهای خبر: بال , هتل , هوایی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
هواپیما کنترلی کاغذی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم