قطره های حاوی ویتامین آ با فناوری نانو تولید می شود

قطره های حاوی ویتامین آ با فناوری نانو تولید می شود بازار پرواز: یكی از شركت های نانویی كه صاحب نانوفناوری ویتامین آ است در حال فروش لیسانس این فناوری به تولیدكنندگان قطره چشم و روان كننده در جهان است تا از این فنآوری برای ارتقای محصولات خود استفاده كنند.به گزارش بازار پرواز به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، یك شركت فعال در عرصه نانو در حال گفتگو برای صدور مجوز فناوری نانو ویتامین« آ » است، فناوری كه با نام تجاری نانو كلیر ای (NANO Clear A) شناخته شده و نوعی قطره چشم مبتنی بر ویتامین آ است.
مدل تجاری این شركت بر توسعه و ثبت اختراعات منحصربه فرد در حوزه فناوری نانو تكیه دارد. این محصولات اختصاصی و منحصر به فرد سپس به تولیدكنندگان پیشرو واگذار شده تا در چارچوب لیسانس، فناوری تولید محصول صورت گیرد.
تیم علمی این شركت به توانایی خود در اعطای لیسانس این محصولات اطمینان داشته و همچنان به توسعه محصولات نانویی جدید ادامه می دهند. هم اكنون، این شركت به بعضی از تولیدكنندگان برجسته زیست فناوری، دارویی و محصولات مصرفی در جهان لیسانس تولید محصول اعطا كرده است.
این شركت به ارائه اختصاصی محصول NANO Clear A به تمام رهبران صنعت در بازار قطره چشم و روان كننده ها اقدام نموده است. این رویكرد به شركت ها اجازه می دهد تا از این فنآوری برای بهبود هر یك از محصولات خود بهره برده و در نهایت با نام تجاری خود آن محصول را به بازار عرضه كنند.
شركت های پیشرو در بخش قطره چشم و روان كننده ها در جهان شركت های Novartis International AG (Alcon، Inc.)، Akorn Consumer Health (Thera Tears)، Johnson & Johnson (Visine)، Pfizer، Similasan Corporation USA، Sager Pharma Kft.، Prestige Consumer Healthcare، Inc.، Allergan PLC. and Valeant Pharmaceuticals International، Inc. (Bausch & Lamb، Inc.) هستند.
پیشرفتی كه با عنوان Nano Clear A شناخته می شود، نشانگر اوج تحقیقات انجام شده توسط دكتر آلدو اورگان میراندا جراح چشم و عضو هیئت مشاوره علمی اطلس نانوتك و همكاری دیوید لامورا از شركت اطلس نانوتك است.
حجم بازار قطره چشم و روان كننده ها در سال ۲۰۱۸ در حدود ۱٫۸ میلیارد دلار بوده و پیش بینی می شود كه تا سال ۲۰۲۵ رشد قابل توجهی پیدا كند كه قسمتی از این رشد به سبب افزایش سن در جهان است.


منبع:

1398/10/21
14:21:36
5.0 / 5
4950
تگهای خبر: تولید , شركت , فناوری , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
drone
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم