توسط معاونت علمی صورت می گیرد؛

پشتیبانی از مالكان ساختمانهایی كه متقاضی بهینه سازی انرژی هستند

پشتیبانی از مالكان ساختمانهایی كه متقاضی بهینه سازی انرژی هستند به گزارش بازار پرواز معاونت علمی و فناوری از مالكان ساختمان هایی كه متقاضی اجرای طرح بهینه سازی انرژی در ساختمان هستند حمایت می كند.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بهینه سازی انرژی در ساختمان و كاهش تلفات انرژی می تواند صرفه جویی قابل توجهی در حوزه ملی به همراه داشته باشد. در این راستا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از مالكان ساختمان های كه متقاضی اجرایی طرح بهینه سازی انرژی در ساختمان هستند حمایت می كند.
«پروژه بهینه­ سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان» همچون طرح هایی است كه به این منظور در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به راه افتاده است.
این پروژه تلاش دارد تا با تجمیع تلاشهای صورت گرفته در این حوزه و توسعه فرهنگ سازی میان شهروندان، مردم را با مفهوم بهینه سازی انرژی آشنا كند. شاخت عمومی از مزایایی پیشگیری از اتلاف انرژی می تواند در كاهش مصرف و صرفه جویی منابع، نقش بسزایی داشته باشد.
پروژه بهینه­ سازی انرژی و محیط زیست در ساختمان، بانظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از اجرای راه كارهای صرفه جویی انرژی در ساختمان های مسكونی، اداری و تجاری در شهر تهران حمایت مالی می كند. شهروندان متقاضی می توانند با رفتن به سایت این پروژه از جزئیات این بسته حمایتی و نحوه ثبت نام، در طرح آگاه شوند.
بر اساس سند جدید چشم انداز، باید تا سال ۱۴۲۷ مصرف انرژی در كشور به یك دوم مصرف فعلی كاهش پیدا كند. بر همین اساس، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تدوین بسته حمایت مالی و توسعه فرهنگ سازی، تلاش دارد تا توجه بیش تری را به این مقوله مهم جلب نماید.

1398/11/09
20:02:56
5.0 / 5
4651
تگهای خبر: انرژی , سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم