آمریكا:

منتظر موافقت عراق برای استقرار پاتریوت هستیم

منتظر موافقت عراق برای استقرار پاتریوت هستیم به گزارش بازار پرواز مقامات پنتاگون اعلام كردند، آمریكا برای استقرار سامانه دفاع موشكی پاتریوت در پایگاه هایی كه میزبان نیروهای آمریكایی هستند، از عراق درخواست مجوز كرده است.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، مارك اسپر، وزیر دفاع آمریكا در كنفرانسی خبری اظهار كرد، این یكی از مسائلی است كه با دولت بغداد بر روی آن كار كرده ایم. اسپر و مارك میلی، رئیس ستاد مشترك ارتش آمریكا در این كنفرانس خبری روشن كردند كه خواهان استقرار پاتریوت در عراق در جهت ارتقای حفاظت از نیروهای آمریكایی مستقر در این كشور هستند.
به گزارش شبكه الجزیره، اسپر افزود، فرمانده نیروهای آمریكا در عراق به سامانه دفاع موشكی پاتریوت "احساس نیاز" می كند و "ما از او حمایت می كنیم". او اما درباره واكنش عراق نسبت به این مسئله اظهار نظری نكرد.
او همینطور اظهار داشت كه آمریكا به صورت كامل نیروهایش را از آفریقا خارج نمی كند.
مارك میلی هم اظهار كرد، ارتش آمریكا علاوه بر كسب مجوز دولت عراق نیازمند حل مسائل فنی و لوجستیك برای انتقال سامانه پاتریوت به عراق خواهد بود.
اسپر طی این كنفرانس خبری همینطور از واكنش دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریكا به صدمه های مغزی نیروهای آمریكایی دفاع كرد و اظهار داشت: این فرصت را داشتم كه با رئیس جمهور صحبت كنم. او بسیار نگران سلامتی و رفاه همه نیروهای نظامی بخصوص افرادی است كه در عملیات عراق حضور دارند و متوجه ماهیت این صدمه ها است.1398/11/11
12:33:42
5.0 / 5
4712
تگهای خبر: موشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
drone
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم