نخست وزیر لبنان:

كشور در بن بستی واقعی است

كشور در بن بستی واقعی است بازار پرواز: نخست وزیر مكلف لبنان با اشاره به اینكه این كشور در ˮبن بستی واقعیˮ است، همبستگی و همكاری برای عبور از این مرحله حساس و خطرناك را خواهان شد.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از سایت النشرة، حسان دیاب، نخست وزیر مكلف لبنان امروز (جمعه) در دیدار با تعدادی از بازرگانان لبنانی با تاكید بر اهمیت نقش لبنانی های مقیم خارج و بازرگانان این كشور در كمك به لبنان برای عبور از مرحله كنونی، اظهار نمود: متاسفانه امروز لبنان با بحرانی واقعی روبه روست كه باید برای عبور از آن با یكدیگر همكاری نماییم.
نخست وزیر مكلف لبنان در ادامه اظهار داشت: ما امروز با بحران های مختلفی مواجه هستیم كه آنها را از سیاست هایی كه پیش تر اتخاذ شده بودند، به ارث برده ایم.
دیاب اضافه كرد: امروز یك دیوار در مقابل ماست و چاره آن تخریب این دیوار است كه لبنان را تحت فشار قرار داده و كارهای اقتصادی آنرا تعطیل كرده و سبب بحران های اجتماعی و معیشیتی و نیز بیكاری و كمبود شدید نقدینگی شده است، امكانات دولت به شدت اندك است و بنا بر این ما باید با امكانات موجود تمام تلاش مان را برای ایجاد تغییراتی انجام دهیم.
وی افزود: در این مرحله حساس نقش شما در كمك به كشورتان نقشی اساسی است ما بر روی این نقش حساب باز می نماییم چونكه در صورت فروپاشی لبنان، همه بدون استثناء چه لبنانی های داخلی و چه ساكن خارج و چه شهروندان عادی و یا بازرگانان و نهادهای اقتصادی كوچك و بزرگ هزینه آنرا پرداخت خواهند كرد.
منبع:

1398/11/18
18:23:17
5.0 / 5
4531
تگهای خبر: جت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم