تجهیزات بیمارستانی آمریكا به راحتی قابل هك هستند

تجهیزات بیمارستانی آمریكا به راحتی قابل هك هستند بازار پرواز: بررسی های مؤسسه پالو آلتو نتوركس نشان میدهد خیلی از تجهیزات و سیستم های بیمارستانی به سبب استفاده از سیستم عامل های قدیمی و به روزنشده بسادگی قابل هك هستند.به گزارش بازار پرواز به نقل از سیلیكون، این مؤسسه آگهی داده كه بخش بهداشت و درمان آمریكا به سبب بی توجهی به به روز كردن سیستم عامل های ابزار و تجهیزات مورد استفاده خود در شرایط وخیمی به سر می برد.
شركت های فناوری معمولاً پس از چند سال سیستم عامل ها و نرم افزارهای قدیمی خودرا بازنشسته می كنند و برای به روزكردن آنها وصله های امنیتی جدید عرضه نمی كنند. این در حالیست كه معمولاً لطمه پذیری های امنیتی جدیدی در این سیستم عامل ها و نرم افزارها شناسایی می شود كه هكرها از آنها برای سرقت اطلاعات بهره می گیرند.
بسیاری از تجهیزات و ابزار بیمارستانی مانند دستگاه های اشعه ایكس و ام آر آی و نیز اسكنرهای CAT معمولاً با چنین مشكلاتی مواجهند. متداول ترین سیستم عامل های قدیمی مورد استفاده در بیمارستان ها عبارتند از ویندوز ایكس پی، ویندوز ویستا و ۷ كه پشتیبانی مایكروسافت از تمامی آنها به انتها رسیده است.
از هر ۵ ابزار و تجهیزات تصویربرداری پزشكی بررسی شده توسط این مؤسسه در آمریكا چهار ابزار از سیستم عامل های قدیمی به روزنشده استفاده می كردند. همین طور از ۱.۲ میلیون وسیله بیمارستانی متصل به اینترنت، ۸۳ درصد مجهز به نرم افزارهای قدیمی بوده اند.


منبع:

1398/12/21
14:44:59
5.0 / 5
3364
تگهای خبر: آمریكا , دستگاه , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
کوادکوپتر کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم