نامه سرگشاده مدیرعامل آمازون به كاركنانش در مورد كرونا

نامه سرگشاده مدیرعامل آمازون به كاركنانش در مورد كرونا به گزارش بازار پرواز جف بزوس مدیرعامل آمازون با ارسال نامه ای سرگشاده خطاب به كارمندان خود خاطرنشان كرد هم اكنون هیچ دستورالعمل مشخصی در مورد نحوه برخورد با ویروس كرونا وجود ندارد.به گزارش بازار پرواز به نقل از سی ان بی سی، آمازون در هفته های اخیر به دلیل مجبور كردن كاركنان خود به حضور در محل كار باوجود شیوع گسترده ویروس كرونا با انتقادهای شدیدی روبرو شده است.
این شركت آمریكایی كاركنان خود در این كشور و دیگر شعبات خود در نقاط مختلف جهان را تهدید كرده كه اگر از حضور در محل كار اجتناب كنند با خطر قطع دستمزد مواجهند. آمازون مدعی است كه كارمندانش با رعایت فاصله جانبی از یكدیگر فعالیتهای روزمره خویش را انجام می دهند تا سلامت آنها حفظ شود. اما معلوم نیست این مسئله واقعاً چقدر در این شركت رعایت می شود.
به دنبال بی توجهی آمازون به حفظ امنیت و سلامت كاركنانش، 4 سناتور آمریكایی با ارسال نامه ای خطاب به جف بزوس از وی خواستند تا برای حفاظت از كاركنان خود در شرایط شیوع گسترده كرونا فعالیتهای بیشتری انجام دهد.
به نظر می رسد ارسال نامه سرگشاده بزوس خطاب به كارمندانش در واكنش به این انتقادها صورت گرفته باشد.
وی در بخشی از این نامه افزوده كه نامشخص بودن شیوه برخورد با كرونا سبب نگرانی همه شده ولی بخش اعظم كارهایی كه در آمازون انجام می شوند از منزل به پیش برده نمی شوند. با این وجود آمازون اقداماتی را برای ارتقای امنیت مراكز خود انجام داده و اقدامات بیشتری را هم در همین راستا انجام خواهد داد.
وی مدعی شده كه آمازون سفارش های خرید میلیون ها ماسك را برای كارمندانی انجام می دهد كه نمی توانند دوركاری كنند و با عنایت به كمبود ماسك این سفارش ها باید به مقصد برسند تا افراد بتوانند كارهای ضروری خویش را انجام دهند.

1399/01/05
23:35:00
5.0 / 5
3213
تگهای خبر: آمریكا , بال , جت , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم