ارتش یمن، عربستان و امارات را با سامانه های موشكی جدید تهدید كرد

ارتش یمن، عربستان و امارات را با سامانه های موشكی جدید تهدید كرد به گزارش بازار پرواز سخنگوی نیروهای مسلح یمن كه از حمایت انصارالله برخوردار است، اعلام نمود: ارتش آزمایش های جدید موفقی روی سامانه های موشكی خود انجام داده و به زودی آنها را پرده برداری می كند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شبكه المسیره، سرتیپ یحیی سریع، سخنگوی ارتش و كمیته های مردمی یمن با اظهار اینكه سامانه های موشكی جدیدی به زودی به خدمت گرفته می شوند، اشاره كرد: نیروهای مسلح یمن با موفقیت سامانه های موشكی را تحت آزمایش های جدید قرار داده اند و به زودی آنرا پرده برداری می كنند و پس از موفقیت آمیز بودن آزمایش ها، آنها را به خدمت می گیرند.
وی درباره پهپادهای ارتش نیز عنوان كرد: یگان پهپادی ارتش طی پنج سال قبل ۴۱۱۶ عملیات نظامی انجام داده كه ۶۶۹ مورد هجومی و ۳۴۹۰ مورد عملیات شناسایی بوده است در صورتیكه مجموع عملیات مشترك پهپادی و توپخانه ای به ۷۳ عملیات، مجموع عملیات یگان موشكی و پهپادی به ۱۱ عملیات و عملیات یگان مشترك توپخانه ای، موشكی و پهپادی به یك عملیات می رسند.
سریع اشاره كرد: عملیات پهپادها با هدف گیری تاسیسات، پایگاه های نظامی، اهداف حیاتی و مهم، تجمعات، پادگان ها و تحركات و تجهیزات دشمن صورت می گیرد كه از میان آن اهدافی در عمق عربستان و امارات و نیز اهدافی در جبهه های داخلی بوده اند در صورتیكه عملیات ویژه ای نیز انجام گرفته كه طی آن در یك عملیات از بیش از ۱۰ پهیاد استفاده شد.
یمن از پنج سال قبل به دنبال تجاوز ائتلاف عربی به این كشور و مقابله بین انصارالله و مزدوران یمنی ائتلاف عربی شاهد بدترین بحران انسانی در سطح جهان است.
منبع:

1399/01/07
22:19:51
5.0 / 5
3380
تگهای خبر: بال , پهپاد , سایت , مسیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
لوازم پرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم