ترامپ در چند ایالت وضعیت فوق العاده اعلام نمود

ترامپ در چند ایالت وضعیت فوق العاده اعلام نمود بازار پرواز: رئیس جمهوری آمریكا در صورتیكه مجلس سنای این كشور مبادرت به تصویب بسته محرك های اقتصادی به ارزش دو تریلیون دلار برای كاستن تبعات شیوع ویروس كرونای جدید كرده، در چند ایالت كه بیشترین درگیری را با این ویروس داشته اند، وضعیت فوق العاده ویژه اعلام نموده كه شامل ایالت های نیویورك، كالیفرنیا، واشنگتن، آیووا، لوئیزیانا، تگزاس و فلوریدا هستند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه ان. پی.آر، كمیته ویژه مقابله با شیوع ویروس كرونا در دولت آمریكا همزمان با مناقشه بر سر تصویب یك بسته محرك های اقتصادی به ارزش دو تریلیون دلار برای مقابله با بحران شیوع این ویروس یك نشست را برگزار كرد.
به دنبال تشكیل این جلسه رئیس جمهوری آمریكا از لایحه مذكور دفاع كرده و اظهار داشت كه پس از تصویب این بسته اقتصادی، فورا آنرا امضا و اجرایی می كند.
ترامپ ابراز امیدواری كرد كه به زودی بخش هایی از كشور بتوانند باردیگر به سر كار بازگردند و مدارس نیز به زودی بازگشایی شوند.
او اظهار داشت كه ممكنست بعضی از آمریكایی ها بتوانند زودتر از بقیه به زندگی عادی بازگردند.
ترامپ همین طور در یك كنفرانس خبری اصرار كرد كه با بیان وضعیت فوق العاده در ایالت های نیویورك، كالیفرنیا، واشنگتن، آیووا، لوئیزیانا، تگزاس، كارولینای شمالی و فلوریدا موافقت كرده است.
وی ادعا كرد، ظرفیت آمریكا برای انجام آزمایش های مربوط به ویروس كرونا به سرعت در حال رشد بوده و تعداد هر چه بیشتری از مردم كه نیازمند این آزمایش هستند به آن دسترسی پیدا می كنند.
ترامپ در عین حال دولتش را درباب آنچه موفقیت در پاسخ به بحران خواند، تحسین كرده و از تحویل محموله های جدید دستگاه های تنفس مصنوعی به نیویورك و تامین تجهیزات دیگر برای دیگر نقاط كشورش آگاهی داد.
وی ادعا نمود كه فرماندار و شهردار نیویورك كه هر دو دموكرات هستند از اقدامات دولتش رضایت دارند.
ترامپ اضافه كرد: خیلی دشوار است كسی بخواهد از كاری كه ما در حال انجامش هستیم و من درباره اش به شما توضیح می دهم راضی نباشد.
این اظهارات ترامپ در حالی مطرح شده كه برمبنای تازه ترین آمارها، تعداد مبتلایان به ویروس كرونای جدید در آمریكا از رقم ۶۵۰۰۰ نفر گذر كرده و بیش از ۱۰۰۰ تن نیز در این كشور در اثر مبتلاشدن به ویروس كرونا جان خودرا از دست داده اند.
وضعیت مربوط به شیوع ویروس كووید - ۱۹ در شهر نیویورك رو به وخامت بوده و این شهر تبدیل به كانون اصلی شیوع این ویروس در آمریكا شده است.
ترامپ در ادامه صحبت هایش به خبرنگاران گفت، هر آنچه در اختیارش باشد بمنظور كمك به شهر نیویورك برای مدیریت بحران در آن انجام می دهد.
او افزود: این مشكل تابحال بزرگترین مشكلی بوده كه پیش روی ما قرار گرفته و شاید هم بزرگتر از آن دیگر مشكلی به وجود نیاید اما تعداد زیادی از افراد خوب و توانمند با ما برای رسیدگی به آن تلاش نموده و همكاری می كنند و تیم های ما همكاری خیلی خوبی با نمایندگان ایالتی دارند.
او گفت، دولتش در حال اجرای یك عملیات بسیار بزرگ آزمایش مبتلاشدن به ویروس كووید- ۱۹ در سراسر كشور است و اینكه بیش از ۱۰۰ میلیون آمریكایی مجبور به ماندن در خانه شده اند تاثیری ویرانگر بر اقتصاد كشور خواهد گذاشت.
منبع:

1399/01/08
13:51:03
5.0 / 5
3162
تگهای خبر: آمریكا , بال , دستگاه , سرعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
هواپیما کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم