آخر شورش داعشی ها در حسكه

آخر شورش داعشی ها در حسكه به گزارش بازار پرواز فرمانده كل نیروهای سوریه دموكراتیك از كنترل نیروهای خود بر زندان الصناعه در استان حسكه واقع در شمال شرقی سوریه و آخر شورش زندانیان داعشی اطلاع داد و فرار آنها را تكذیب نمود.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از الوطن العربی، منابع نزدیك به نیروهای سوریه دموكراتیك (قسد) گفتند، به دنبال تیراندازی نیروهای امنیتی وابسته به نیروهای سوریه دموكراتیك در داخل زندان الصناعه كه با هدف آخر دادن به شورش زندانیان داعشی انجام شد، دو تن از زندانیان كشته و پنج تن دیگر زخمی شدند.
این منابع گفتند، نیروهای امنیتی قسد نتوانستند با ابزارهای معمولی شورش را كنترل كنند و درگیری های فیزیكی با زندانیان رخ داد تا اینكه با تیراندازی مستقیم به سمت زندانیان به این شورش آخر دادند و در این میان دست كم هفت تن كشته و زخمی شدند.
این شورش روز یكشنبه از جانب نیروهای داعش بعد از آن آغاز شد كه نیروهای سوریه دموكراتیك به زندانیان اجازه ندادند به علت هراس از انتشار كرونا با سازمان های مربوط به حقوق زندانیان دیدار كنند و در نتیجه زندانیان درها را شكسته، دیوارها را تخریب و برخی از نگهبانان زندان را به گروگان گرفتند.
منابع محلی در شهر حسكه هم گفتند، نیروهای ائتلاف بین المللی و مشخصاً نیروهای آمریكا توانستند با محاصره و یورش به زندان مذكور به این شورش آخر دهند و نیروهای سوریه دموكراتیك بدون كمك نیروهای آمریكایی نتوانستند شورش را فرو بنشانند.1399/01/12
21:11:49
5.0 / 5
3106
تگهای خبر: آمریكا , بال , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم