حضور شركت های دانش بنیان در نمایشگاه فناوری چین

حضور شركت های دانش بنیان در نمایشگاه فناوری چین بازار پرواز: صندوق نوآوری و شكوفایی از حضور شركت های دانش بنیان در نمایشگاه برق قدرت، الكترونیك، كنترل و مخابرات Electronica چین – شانگهای حمایت می كند.به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، صندوق نوآوری و شكوفایی پاویون ملی شركت های دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نمایشگاه الكترونیكا چین برگزار می گردد.
توسـعه صادرات، همكاری ها و تعاملات علمی، فناورانه و نوآورانه بین المللی شركت های دانش بنیان همچون اهداف حضور این شركت ها در این رویداد است.
نمایشگاه Electronica-China مهمترین نمایشگاه تخصصی صنعت الكترونیك، اجزا و سیستم های برقی و نرم افزار و برنامه های مرتبط می باشد كه هر سال در چین برپا می گردد و تمام شركت های فعال این صنعت و تامین كنندگان زنجیره ارزش مربوطه در آن حاضر خواهند شد.
در كنار این نمایشگاه و به صورت همزمان همواره نمایشگاه Productronica-China برگزار می گردد و همینطور به علت همزمانی با نمایشگاه لیزر و فتونیك چین، هم افزایی مناسبی را چه از جهت استقبال چه از جهت حضور شركت ها و تكنولوژی های جدید به وجود می آورد.
در این دوره از نمایشگاه كه در تاریخ ۲۳ الی ۲۵ اسفندماه سال جاری برگزار می شود، فضایی حدود ۶۰ مترمربع در یكی از بهترین سالن ها برای پاویون ملی ایران در نظر گرفته شده است تا حدود ۶ شركت حاضر دستاوردهای خویش را در معرض نمایش قرار دهند.
همچنین صندوق نوآوری و شكوفایی در جهت حضور گسترده تر شركت های دانش بنیان در نمایشگاه ۷۰ درصد از هزینه غرفه و مكان شركت های دانش بنیان تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال را جهت حضور مستقل (خارج از پاویون ملی) را هم مورد حمایت قرار می دهد. ​

1396/11/03
13:23:39
5.0 / 5
4494
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم