در یك شركت دانش بنیان محقق شد؛

ساخت 600 دستگاه ضدعفونی كننده دست و محیط برای مقابله با كرونا

ساخت 600 دستگاه ضدعفونی كننده دست و محیط برای مقابله با كرونا بازار پرواز: یك شركت دانش بنیان مستقر در اصفهان موفق به تولید حدود 600 دستگاه ضدعفونی كننده دست و محیط برای مقابله با ویروس كرونا شد.به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، ایمان آذربایجانی، مدیرعامل یك شركت دانش بنیان درباره محصول تولیدی این شركت برای پیشگیری و مقابله با ویروس كرونا اظهار داشت: شركت ما تولیدكننده دستگاه ضدعفونی كننده دست و محیط است كه با تكنولوژی Atomizer به تولید رسیده است.
وی از این دستگاه بمنظور اسپری كردن مایع ضد عفونی بر روی دست ها استفاده می شود، اشاره كرد: این تكنولوژی موجب صرفه جویی ۷۰ درصدی در مواد ضدعفونی می شود.
وی همین طور با اشاره به عملكرد دستگاه ضدعفونی كننده محیط اظهار داشت: تكنولوژی این دستگاه نیز برمبنای مه خشك است كه وقتی دستگاه در محیط قرار می گیرد آن محیط را ظرف ۳۰ دقیقه تا هزار متر مكعب از كف تا سقف ضدعفونی می كند.
به گفته وی، ما در این دستگاه با تغییر قطر ذرات خروجی كاری كرده ایم كه اگر فردی مقابل این دستگاه قرار گیرد خیس نمی گردد چونكه قطر ذرات خروجی ما در حد نانومتر است و این موجب شكل گیری مه رقیقی از مواد ضدعفونی در محیط می شود و كل محیط را ضدعفونی می كند. این دستگاه با فشار هوا، ذرات مایع را در ابعاد خیلی ریز پخش می كند.
آذربایجانی اشاره كرد: اگر دقت كرده باشید در نشست خبری سخنگوی دولت با خبرنگاران دستگاهی بمنظور ضدعفونی كردن افرادی كه وارد محیط نشست مطبوعاتی می شدند، مورد استفاده قرار گرفت كه آن دستگاه تولید شركت ما بود.
مدیرعامل شركت كه در شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر است، درباره میزان تولید این دستگاه های ضدعفونی كننده دست و محیط نیز اظهار داشت: ما بعد از پیدایش بیماری كرونا موفق به تولید ۵۰۰ دستگاه ضدعفونی دست و در حدود ۱۰۰ دستگاه ضدعفونی محیط شده ایم تا بتوانیم قسمتی از نیاز كشور به این دستگاه ها را تامین نماییم.
وی با اعلان اینكه ما این دستگاه ها را با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی تولید و روانه بازار كردیم، اظهار داشت: تسهیلاتی كه از صندوق نوآوری دریافت كردیم تسهیلات سرمایه در گردش بود كه آنرا صرف تهیه مواد اولیه تولید این دستگاه ها كردیم كه انصافاً به ما در این راه خیلی زیادی كرد.

1399/02/01
23:18:49
5.0 / 5
2870
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
لوازم پرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم