ساخت پهپادهای ارزان توسط ارتش آمریكا

ساخت پهپادهای ارزان توسط ارتش آمریكا به گزارش بازار پرواز نیروی دریایی آمریكا مشغول ساخت پهپادهایی می باشد كه به طور دسته جمعی پرواز می كنند. این پهپادها كه ارزان تولید می گردند، برای جمع آوری اطلاعات استفاده خواهند شد.


نیروی دریایی آمریكا مشغول آزمایش پهپادهایی است كه مانند گروهی از حشرات سیكادا (نوعی حشره شبیه ملخ با بال های شفاف) پرواز می كنند. هدف این روبات ها جمع آوری اطلاعات است.
این پهپادها كه CICAD نام گرفته اند درحقیقت هواپیماهای خودران هستند. این هواپیماهای ارزان قیمت می توانند به طور همزمان از آسمان فرود بیایند و حتی در شرایط تندباد و طوفان به وظایف خود عمل كنند.

آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی دریایی از ۲۰۱۱ میلادی مشغول كار روی فناوری های مختلف است اما تمركز نمونه خاص(MK5) روی شكل آن بود تا قابل انبار كردن باشد.
پهپادهای سیكادا از هواپیماهای بزرگ پرتاب می شوند. آنها به كمك جی پی اس و بال هایی كوچك می توانند در فاصله ۱۵ فوتی یكدیگر پرواز كنند.
هنگامیكه پهپادها فرود می آیند اطلاعاتی كه حسگرهایشان جمع آوری كرده را منتقل می كنند. آنها تا زمانیكه باتری شان فعال باشد فرایند ارسال اطلاعات را ادامه می دهند.
این سیستم در نمایشگاه هوا دریا در ماه آوریل رونمایی شد. در این نمایشگاه ۳۲ پهپاد همزمان پرتاب شدند.
 

1396/05/07
22:27:39
5.0 / 5
5408
تگهای خبر: پهباد , هواپیما , روبات , آسمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم