معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری مطرح كرد؛

نیاز استارت آپ های حوزه اینترنت اشیا به ۱۰ میلیارد تومان سرمایه

نیاز استارت آپ های حوزه اینترنت اشیا به ۱۰ میلیارد تومان سرمایه معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار داشت: 6 استارت آپ فعال در حوزه اینترنت اشیا كه در صندوق نوآوری و شكوفایی طرحهای خویش را عرضه كردند به 10 میلیارد تومان سرمایه نیاز دارند.به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، دکتر علی ناظمی، امروز در رویداد استارت آپی اینترنت اشیا که به صورت مجازی در صندوق نوآوری برگزار شد، اظهار داشت: این صندوق منابع مالی را در چارچوب سرمایه گذاری و نه تسهیلات به فناوران ارائه می دهد، بطوریکه هر طرحی را که عاملان صندوق یعنی صندوق های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.
وی اضافه کرد: برخی از استارت آپ های رویدادهای گذشته از امکان هم سرمایه گذاری استفاده کردند و طرح های آنها از جانب عاملین صندوق ارسال شده است.
معاون سرمایه گذاری صندوق نوآوری اظهار داشت: استارت آپ های حاضر در رویداد جذب سرمایه اینترنت اشیا به ۱۰ میلیارد تومان سرمایه نیاز دارند و در صورت ورود عامل های سرمایه گذاری ما در چارچوب هم سرمایه گذاری در پروژه سرمایه گذاری خواهیم کرد.
ناظمی اشاره کرد: امیدواریم استارت آپ ها و سرمایه گذاران از این رویداد نتایج مثبت بگیرند. این رویداد در حوزه های دیگر به صورت منظم برگزار می شود و در صورتیکه سازمان ها، مراکز علمی و صنایع، حوزه خاصی که دارای اولویت هستند را مدنظر داشته باشند آنرا برگزار خواهیم کرد.


1399/04/30
22:54:20
5.0 / 5
2054
تگهای خبر: سازمان , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
کوادکوپتر کوچک
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم