سیستم كند كننده ویدئو برای یادگیری مهارت های فیزیكی به بازار آمد

سیستم كند كننده ویدئو برای یادگیری مهارت های فیزیكی به بازار آمد بازار پرواز: یادگیری مهارت های فیزیکی مانند جودو با مشاهده ویدئوهای آموزشی ساده نیست. اما یک سیستم جدید کند کننده پخش این ویدئوها آموزش از این طریق را تسهیل می کند.به گزارش بازار پرواز به نقل از نیواطلس، افرادی که قصد دارند با مشاهده فایل های ویدئویی برخی ورزش ها یا مهارت ها را بیاموزند به سبب پخش سریع تصاویر نمی توانند پا به پای استاد به پیش بروند. اما اگر سرعت پخش ویدئوها بر اساس توانایی یادگیری کاربر کند شود، می توان امیدوار بود که بر این چالش غلبه شود.
سیستمی که بدین منظور طراحی شده پخش ویدئویی واکنشی نام گرفته و می توان بوسیله آن سرعت حرکات آموزشی را بر اساس نظر و درخواست کاربر کندتر کرد.
این سیستم با همکاری دانشگاه های لنکستر و استنفورد انگلیس ابداع شده و سخت افزار اصلی آن یک ماژول تعقیب کننده حرکات ساخت مایکروسافت موسوم به کینکت است که در کنسول های بازی نیز مورد استفاده است. نرم افزار سیستم مذکور با دریافت اطلاعات از این سخت افزار وضعیت آرنج، زانو، دست ها، بازوها، لگن و پاها کاربر را کنترل می کند و از این داده ها برای تنظیم سرعت پخش حرکات سریع ویدئو استفاده می شود.
این نرم افزار پیش از آغاز پخش ویدئوها و در ابتدای راه اندازی تحلیلی کلی از وضعیت فیزیکی کاربر ارائه می دهد و یک سرعت پخش آهسته پیش فرض را انتخاب می کند که به مرور زمان و در صورت تغییر توانایی های وی متحول می شود. از این فنآوری می توان برای دستکاری سرعت پخش ویدئوهای عادی نیز استفاده نمود.


منبع:

1399/09/23
13:33:13
5.0 / 5
1081
تگهای خبر: آموزشی , سرعت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم