وزارت خارجه فلسطین:

وظیفه اسرائیل است كه واكسن كرونا را برای مردم ما تأمین كند

وظیفه اسرائیل است كه واكسن كرونا را برای مردم ما تأمین كند به گزارش بازار پرواز وزارت خارجه فلسطین اعلام کرد، از وظایف رژیم صهیونیستی بعنوان نیروی اشغالگر، فراهم کردن واکسن کرونا برای ملت فلسطین است.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، وزارت خارجه فلسطین اعلام نمود که رژیم صهیونیستی واکسن های کرونا را برای شهروندان خود فراهم می آورد، اما وظایف خویش را بعنوان نیروی اشغالگر نادیده می گیرد و ضد ملت فلسطین تبعیض نژادی قائل می شود و آنها را از حق سلامتی خود محروم می کند.
این وزارتخانه همینطور اعلام کرد، رژیم صهیونیستی تلاش می کند تا از وظایف خود بعنوان نیروی اشغالگر سرباز زند و مسئولیت کامل را بر دوش دولت فلسطین بیندازد.
وزارت خارجه فلسطین همینطور اعلام کرد، دولت فلسطین آماده بر عهده گرفتن کامل مسئولیت های خود و انجام وظایفش است و در مقابل اهمال و سهل انگاری و بی توجهی اشغالگران ایستاده و همواره ایستادگی خواهد نمود.
وزارت خارجه فلسطین اعلام کرد، رژیم اشغالگر باید به تبعیض نژادی، عدم توانایی خود در اجرای تعهدات و برعهده گرفتن مسئولیت ها و انتقال کامل مسئولیت های خود بر دوش دولت فلسطین اذعان کند.
این وزارتخانه تاکید کرد، رهبران فلسطینی در حال جستجو و فراهم کردن واکسن کرونا از منابع مختلف آن هستند و رژیم صهیونیستی از مسئولیت های خود در قبال ملت فلسطین در عرضه واکسن ها با استناد به وظایف خود بر مبنای مقررات بین المللی بشردوستانه و توافقات ژنو، مقررات لاهه در سال ۱۹۰۷ و مقررات بین المللی حقوق بشر بعنوان نیروی اشغالگر چشم پوشی می کند.
از طرفی، وزارت خارجه فلسطین مواضع کشورها، موسسات، اعضای پارلمان و شخصیت های حقوقی و بین المللی را که نقض های رژیم صهیونیستی را سهل انگاری و بی توجهی بهداشتی و سلامتی ضد ملت فلسطین توصیف کرده اند، ستود.
این وزارتخانه از جامعه جهانی خواست که رژیم صهیونیستی را تحت فشار قرار دهد تا مسئولیت های خویش را در مورد ماده ۵۶ توافق چهارم ژنو برعهده بگیرد که بر مبنای آن رژیم اشغالگر وظیفه دارد اعتماد را تضمین و اقدامات پیشگیرانه لازم برای مقابله با شیوع بیماری های واگیردار را اجرا کند؛ همچون این اقدامات، خرید و توزیع واکسن ها در بین ملت فلسطین که تحت اشغال نظامی طولانی مدت قرار دارند و همینطور عرضه واکسن ها به اسیران شجاع در زندان های رژیم صهیونیستی است.1399/10/21
13:44:32
0.0 / 5
1030
تگهای خبر: بال , جامعه , خرید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم