بغداد:

هر گونه عملیات نظامی باید با هماهنگی دولت فدرال عراق باشد

هر گونه عملیات نظامی باید با هماهنگی دولت فدرال عراق باشد بازار پرواز: سخنگوی وزارت خارجه عراق امروز، شنبه تاکید کرد، هرگونه اقدامی در کشورش که با هماهنگی دولت فدرال در بغداد نباشد وضعیت امنیتی را پیچیده کرده و عملیات مقابله با تروریسم را گرفتار دست پاچگی می کند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، احمد الصحاف، سخنگوی وزارت خارجه عراق در گفت و گو با خبرگزاری اسپوتنیک اظهار نمود: اقداماتی که بدون هماهنگی با دولت بغداد باشند، بر وضعیت امنیتی تاثیر منفی می گذارند و فضای مقابله با تروریسم را در عراق گرفتار دست پاچگی می کند.
او درباره گزارش ها در خصوص این که ترکیه دست به انجام عملیات نظامی جدید و احیانا در سنجار بزند، اظهار داشت: هر گونه عملیات نظامی باید با هماهنگی با دولت فدرال عراق باشد.
الصحاف افزود: هرگونه تلاش نظامی انفردی نباید بدون توجه به امنیت و ثبات و مقابله با گروه های تروریستی در عراق باشد، تنها راهکار ما این است که بوسیله اصول هم جواری وارد عمل شویم.
الصحاف اشاره کرد: ما منافع دو کشور را بر طبق اصول ثابت در نظر می گیریم و از تدابیر هماهنگی و ارتباط دو کشور برای مقابله با هر تهدید مشترک احتمالی حمایت می نماییم و باید مشکل با هماهنگی عالی و مشترک حل و فصل شود.
منبع:

1399/12/09
22:29:29
0.0 / 5
718
تگهای خبر: فضا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
هواپیمای ریموت
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم