درخواست كیم جونگ اون از مقامات محلی حزبی برای دستیابی به تغییرات روشن

درخواست كیم جونگ اون از مقامات محلی حزبی برای دستیابی به تغییرات روشن رسانه دولتی کره گزارش کرد کیم جونگ-اون، رهبر کره شمالی هنگام خاتمه کارگاهی با دبیران منطقه ای حزب کارگر، از مقامات محلی حزب خواسته به ˮتغییرات و موفقیت های روشنˮ که می تواند مورد استقبال مردم قرار گیرد، برسند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از خبرگزاری یونهاپ، بگفته خبرگزاری مرکزی کره (KCNA)، این کارگاه ۴ روزه که در نوع خود نخستین است، روز شنبه به انتها رسید و در آن در مورد راه های اجرای توسعه اقتصادی و دیگر اهدافی که طی کنگره حزب در ژانویه مطرح شده بود، بحث و گفت و گو شد.
KCNA اعلام کرد، کیم ضمن درخواست مشتاقانه از آنها برای بدل شدن به خادمان واقعی مورد پذیرش مردم، در راه خدمت به مردم شریف کره شمالی، نخستین دوره کوتاه برای دبیران ارشد کمیته های حزب شهر و شهرستان را تعطیل اعلام نمود.
کیم از دبیران خواست به "طرز فکر مردم اهمیت دهند" و نقش راهبری توسعه شهرها و شهرستان ها را ایفا کنند تا سبب "تغییرات و موفقیت های روشنی شوند که مورد استقبال و فهم مردم قرار گیرد".
وی همین طور از دبیران حزبی خواست وظایف خودرا "در هر شرایطی بدون شکست" انجام دهند و گفت مردم و دیگر مقامات نظاره گر آنها خواهند بود و به دنبال برگزاری نخستین کارگاه، از مقامات انتظارات بالاتری دارند.
در همین حال، "جو یونگ-وان"، مقامی که تصور می شود مشاور ارشد کیم است و در کنگره ماه ژانویه حزب به جایگاه شماره ۳ ارتقا پیدا کرده، یک سخنرانی با تاکید بر اصول و نظم به مقامات حزب محلی ارائه داد.
خبرگزاری مرکزی کره قبل تر به جو یونگ-وان تحت عنوان مقام "با مسئولیت امور سازمانی" اشاره نمود که اولین تأیید در مورد جایگاه اخیر حزبی او به شمار می آید.1399/12/17
13:17:33
0.0 / 5
641
تگهای خبر: بال , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
هواپیما کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم