در پارك فناوری پردیس؛

6 محصول دانش بنیان رونمایی می شود

6 محصول دانش بنیان رونمایی می شود ۶ محصول دانش بنیان ساخته شده توسط شرکتهای دانش بنیان پارک فناوری پردیس در اجلاس سالیانه این پارک رونمایی می شوند.به گزارش بازار پرواز به نقل از پارک فناوری پردیس، همزمان با نوزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارک فناوری پردیس از ۶ محصول جدید دارویی و تجهیزات پزشکی ساخته شده در پارک رونمایی می شود.
فراخوان رونمایی از محصولات برتر پارک فناوری پردیس از مدتی قبل در سایت پارک و سایر ابزارهای اطلاع رسانی منتشر گردید و شرکتهای عضو تا تاریخ ۲۱ شهریور ماه برای ارسال اطلاعات محصولات خود فرصت داشتند.
تمامی شرکتهای عضو پارک شامل مستقر و غیر مستقر و همینطور اعضای شعب پارک همچون کارخانه های نوآوری، امکان حضور در این فراخوان را داشتند.
در فرآیند ارزیابی بیشتر از ۲۷۰ شرکت عضو مورد بررسی قرار گرفتند و بر مبنای ارزیابی های انجام شده در مرحله اول، ۳۰ طرح از این ۶۴ محصول عرضه شده به دبیرخانه رونمایی، واجد شرایط اولیه بودند.
این طرح ها در مرحله دوم ارزیابی در زمینه های فنی از قبیل سطح تکنولوژی و میزان نوآوری در محصولات مورد بررسی قرار گرفتند. این ۳۰ طرح در ارتباط با ۱۵ شرکت عضو پارک بود.
سرانجام از بین ۳۰ طرح وارد شده به مرحله دوم، ۶ محصول برای رونمایی در اجلاس سالیانه انتخاب گردید که مقرر است این محصولات در نوزدهمین اجلاس سالیانه پارک در نوزدهم مهرماه رونمایی شود.


منبع:

1400/07/20
10:32:39
5.0 / 5
246
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
هواپیمای ریموت
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم