محبوبیت بایدن همچنان در سراشیبی سقوط

محبوبیت بایدن همچنان در سراشیبی سقوط بازار پرواز: نتایج نظرسنجی جدیدی نشان میدهد که میزان محبوبیت بایدن به پایین ترین حد خود در دوران ریاست جمهوری در ماه مه رسیده و در این میان، بدبینی عمیق تری در بین اعضای حزب دموکرات نسبت به وی دیده می شود.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، طبق نظرسنجی خبرگزاری آسوشیتدپرس و مرکز NORD برای تحقیقات مردمی آمده است، تنها ۳۹ درصد از بزرگسالان آمریکایی با عملکرد جو بایدن بعنوان رییس جمهوری این کشور موافقند و از هر ۱۰ آمریکایی، دو نفر می گویند آمریکا در راه درست است یا اقتصاد خوبی دارد، در صورتیکه این میزان در اوایل ماه گذشته میلادی سه نفر بود.
همین طور این میزان رضایت در بین دموکرات ها تنها ۳۳ درصد است و آنها می گویند این کشور در راه درستی است، در صورتیکه در آوریل ۲۰۲۲ این میزان ۴۹ درصد بود.
یافته های موجود نشان دهنده حسی از نارضایتی در کشوری است که با چالش های مختلفی چون تورم، خشونت سلاح، کمبود ناگهانی شیرخشک و پاندمی دامنه دار کرونا دست و پنجه نرم می کند. در این نظرسنجی همین طور مشخص شد که دو سوم از آمریکایی ها از نحوه رسیدگی بایدن به اوضاع اقتصاد کشورشان ناراضی هستند.
در بخش دیگری از این نظرسنجی آسوشیتدپرس- مرکز NORD برای تحقیقات مردمی آمده، درصد دموکرات هایی که می گویند سیاست های بایدن کمک بیشتری به کشور کرده، از ۴۵ درصد به ۳۷ درصد کم شده و فقط ۱۸ درصد می گویند که این اقدامات بیشتر برای لطمه به مردم بوده است. همین طور ۴۴ درصد می گویند که تفاوتی نکرده اند.
در مجموع، ۴۵ درصد از آمریکایی ها نحوه عملکرد بایدن در ارتباط با ایالات متحده و روسیه را تایید می کنند، در صورتیکه ۵۴ درصد مخالف آن هستند. از زمان شروع جنگ در اوکراین، این وضعیت هر ماه ثابت بوده است. ۷۳ درصد از دموکرات ها و ۱۵ درصد از جمهوری خواهان موافق این اقدامات از طرف بایدن با روسیه هستند.
این نظرسنجی جدید نشان میدهد که تنها ۲۱ درصد از آمریکایی ها می گویند به توانایی بایدن در رویارویی با مساله اوکراین باور دارند و ۳۹ درصد هم گفتند که به آن اعتماد دارند و ۳۹ درصد دیگر هم می گویند به سختی باور دارند که بایدن بتواند به وضعیت اوکراین واکنش خوبی دهد.
این نظرسنجی از ۱۱۷۲ بزرگسال و از ۱۲ تا ۱۶ مه سال جاری میلادی انجام شده است.
منبع:

1401/02/31
13:16:45
5.0 / 5
182
تگهای خبر: آمریكا , سقوط
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
فروش هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم