ماكرون:

آماده ام تا محبوبیتم را فدا کنم

آماده ام تا محبوبیتم را فدا کنم بازار پرواز: بدنبال افزایش سن بازنشستگی در فرانسه و اعتراضات ضد دولتی در این کشور، امانوئل ماکرون گفت از آنجا که باردیگر قصد ندارد در انتخابات شرکت کند، آماده است تا محبوبیتش را ˮفدای منافع فرانسهˮ کند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، امانوئل ماکرون، رییس جمهوری فرانسه در مصاحبه با شکبه های TF۱ و فرانس-۲ عنوان داشت: من قصد ندارم باردیگر در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنم برای اینکه بر طبق قانون اساسی فرانسه قادر به انجام چنین کاری نیستم؛ درنتیجه بین نظرسنجی ها و منافع کشورم، بنده دومی را انتخاب می کنم. حتی اگر مجبور شوم با عدم محبوبیت مواجه شوم، برای آن آماده هستم.
ایشان سپس اذعان کرد: بنده نسبت به آرام کردن خشمی که قابل قبول باشد، مسئولیتی برعهده دارم اما این خشم نباید به خشونت تبدیل گردد. تظاهراتی که طی آن شرکت کنندگان اعتراض می کنند، قانونی می باشد اما این مسئله نباید از قانونی بودن تصمیمات دموکراتیکی که از طرق تصمیمات نمایندگان مردم شکل می گیرد، فراتر رود.
دولت فرانسه می گوید که مردم این کشور باید دو سال بیشتر کار کنند و بتازگی از افزایش سن بازنشستگی از ۶۲ سال به ۶۴ سالگی آگاهی داد. این دولت ادعا می کند که این قانون تا سال ۲۰۳۰ موجب ذخیره بیش از ۱۷ میلیارد یورو (۱۸ میلیارد دلار) بودجه در سال خواهد شد.
در پی انتشار خبر افزایش سن بازنشستگی، در حین دو روز اول اعتراضات در ماه ژانویه، بیش از یک میلیون نفر به خیابان ها آمدند و در شهرهای مختلفی از فرانسه تظاهرات و تجمعاتی را برپا کردند.1402/01/03
18:00:00
5.0 / 5
165
تگهای خبر: بال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
لوازم پرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم