توسط یك شركت دانش بنیان محقق شد؛

بی خطرسازی پسماندهای پزشکی با دستگاه بومی

بی خطرسازی پسماندهای پزشکی با دستگاه بومی به گزارش بازار پرواز، تولید دستگاه بی خطر ساز زباله های بیمارستانی دستاورد فناورانه یکی از شرکت ‎های دانش بنیان است که کاربرد سه گانه خانگی، صنعتی و بیمارستانی دارد.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، سیف الله زنجانی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان دستگاه بی خطر آفرین پسماندهای بیمارستانی را از دستاوردهای فناورانه این شرکت ذکر کرد و اظهار داشت: دستگاه بی خطر ساز پسماند های بیمارستانی با کاربرد در حوزه های خانگی، بیمارستانی و صنعتی مجهز به فناوری ریز موج، در دو نمونه "کابینی" و "مجهز به خردکن" ساخته شده است.
زنجانی، افزود: این دستگاه، علاوه بر بالا بردن کیفیت محصول نهایی، منجر به استریلیزه و ضدعفونی شدن محصول هم می شود. ازاین رو این دستگاه نقشی راهبردی در افزایش بهره وری تولید و فرآوری محصول نهایی در صنایع غذایی و دارویی کشور ایفا می کند.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان توسعه ایمن الکترونیک باختران، ضمن اشاره به کاربردهای این دستگاه اضافه کرد: این دستگاه در کارخانجات تولید داروهای گیاهی، برای خشک کردن شیلات، خشک کردن میوه جات و سبزیجات، خشک کردن بعضی از مواد پتروشیمی و پلیمری، صنایع چوب، سرامیک و معدن کاربردهای گسترده ای دارد.
تصفیه هوا با پلاسما
وی دستگاه تصفیه هوا مجهز به فناوری پلاسمای غیر حرارتی را از دیگر دستاوردهای فناورانه این شرکت نام برد و خاطرنشان کرد: همینطور همزمان با همه گیری بیماری کوید ۱۹ در جهت جلوگیری از همه گیری ویروس کرونا، با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری طراحی و تولید دستگاه بی خطر ساز و ضد عفونی کننده کاغذ را در دستور کار قرار دادیم.
وی افزود: این دستگاه مجهز به فناوری ریزموج است و با عنایت به اینکه الیاف کاغذی، بخصوص در محیط های اداری می توانند عامل مهمی برای انتقال ویروس و آلودگی ها باشند، دستگاه ضدعفونی کننده در دوران کرونا توانست نقش مهمی را در پیشگیری از انتشار بیماری کرونا ایفا کند.

1402/03/06
14:35:35
5.0 / 5
260
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم