چالش های اكوسیستم استارتاپی انرژی بررسی می گردد

چالش های اكوسیستم استارتاپی انرژی بررسی می گردد بازار پرواز: پنل تخصصی چالش های اكوسیستم استارتاپی انرژی كشور در همایش بین المللی دانشگاه سبز كه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد عرضه خواهد شد.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پنل تخصصی «چالش های اكوسیستم استارتاپی انرژی كشور» توسط متخصصان این حوزه با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی در حاشیه اولین همایش بین المللی دانشگاه سبز در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد.
از آنجا كه شكل گیری یك اكوسیستم قوی در حوزه انرژی نیازمند شكل گیری و فعالیت بخش های مختلف شامل تامین مالی، فرهنگ، دولت، منابع انسانی، بازار و فناوری است ازاین رو اگر هر یك از این موارد شكل نگیرد یا اجزا با یكدیگر درست تعامل نكنند اكوسیستم به خوبی نمی تواند كار كند.
در این راستا این نشست به بررسی وضعیت فعلی اكوسیستم، شاخص ها و روش های موفق شكل دهی آن با حضور متخصصان این حوزه می پردازد.
شفاف سازی در حوزه شكل گیری كسب و كارهای نوپا در حوزه انرژی و شاخص های اثرگذار در آن همینطور شناخت فرصت های كشور در این حوزه همچون موارد مد نظر در این نشست است تا شركت كنندگان به دیدی روشن در این مسئله دست یابند و شاهد توسعه بیشتر استارتاپ های حوزه انرژی در كشور باشیم.

1396/11/20
21:51:12
5.0 / 5
4389
تگهای خبر: انرژی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
هواپیمای عمودپرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم