یك مدیر سازمان نیروهای مسلح:

پیشگیری از وقوع جرم در سازمان قضایی نیروهای مسلح نیازمند تحول است

پیشگیری از وقوع جرم در سازمان قضایی نیروهای مسلح نیازمند تحول است بازار پرواز: بجنورد- مدیركل عفو، بخشودگی و پیشگیری از وقوع جرم سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به اینكه پیشگیری از وقوع جرم در سازمان قضایی نیروهای مسلح نیازمند تحول است، اظهار داشت: كار پیشگیری باید برپایه ؛پژوهش محور؛ باشد.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام رمضانعلی صالحی یكشنبه در مجمع استانی پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح، در بجنورد اظهار نمود: برنامه ها و اقدامات كه پیش از این در حوزه پیشگیری انجام شده، جذابیت و كارآمدی لازم را از دست داده است و با این فضا، نیاز است تحول و رویكرد جدید در پیشگیری از وقوع جرم تولید شود.
وی با تاكید بر اینكه باید در پیشگیری، نگرش جدید داشته باشیم، اضافه كرد: سازمان قضایی با عنایت به دستاوردها و تجربه ها، برای برنامه پنج ساله خود چهار هدف كلی و راهبردی را ترسیم كرده است.
وی در باره اهداف مصوب برنامه پنجم هم اظهار داشت: تحقق نظام جامع و فراگیر علمی و پژوهش محور در حوزه مطالعات و فعالیت ها پیشگیری از وقوع جرم یكی از این اهداف است و همینطور تحقق بایسته های پیشگیری قضایی كیفری در فرآیند دادرسی و اصلاح مجرمان در دستور كار قرار دارد.
حجت الاسلام صالحی همینطور با تاكید بر ارتقای سطح سلامت اداری كاركنان سازمان قضایی آن را از رویكردها برای رسیدن به اهداف و برنامه های پیشگیری عنوان و اظهار نمود: تلاش داریم تا مشاركت و تعامل برای ارتقای نظارت ها به سطح مناسب برسد.
وی اظهار داشت: از سال 77 تابحال چهار برنامه پنج ساله پیشگیری از وقوع جرم با هماهنگی و تعامل فرماندهان نیروهای مسلح و سازمان قضایی در حوزه پیشگیری از وقوع جرم تدوین شده است.
مدیركل عفو، بخشودگی و پیشگیری از وقوع جرم سازمان قضایی نیروهای مسلح كشور اضافه كرد: تا كنون برنامه ها برای پیشگیری ها به صورت تجربی بوده است اما اكنون نیاز است تا پیشگیری ها به صورت علمی و پژوهش محور صورت گیرد.
اخبار خراسان شمالی را در كانال تلگرامی اخبار ایرنا خراسان شمالی به نشانی 🆔 @IRNABOJNURD پیگیری كنید.
7185/ 6042 خبرنگار: كبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی


1396/11/30
13:53:56
5.0 / 5
4564
تگهای خبر: جت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
فروش هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم