صندلی های خودران در فرودگاه

صندلی های خودران در فرودگاه بازار پرواز: یكی از فرودگاه های توكیو مشغول آزمایش صندلی چرخ دار خودرانی می باشد كه با فناوری شناسایی تصویر می تواند موانع مسیر را ردیابی نماید.به گزارش بازار پرواز به نقل از دیلی میل، فرودگاه هاندا در خارج توكیو مشغول آزمایش یك صندلی چرخ دار خودران است كه به وسیله اپلیكیشنی مخصوص كنترل می شود. این صندلی خودران مخصوص معلولان است و آنها را به بخش های مختلف فرودگاه می برد. جالب آنكه چمدان های كاربر پشت سر صندلی چرخ دار و در یك واگن بی سیم جداگانه حمل می شود. این صندلی های چرخ دار WILLNEXT نام گرفته و توسط شركت پاناسونیك و WILL Inc ساخته شده است.

درهرحال این صندلی چرخ دار مخصوص جهت یابی در نقاط شلوغ ساخته شده است. علاوه بر آن این وسیله نقلیه قابلیت برقراری ارتباط با حسگرهای موجود در واگن های حمل بار را دارد.
«ویل نكست» با استفاده از حسگرهای مختلف و فناوری شناسایی تصویر می تواند موانع را ردیابی كند.
به گفته شركت پاناسونیك این صندلی چرخ دار می تواند با كمك اپلیكیشن موبایل مكان خود را شناسایی و سپس به طور خودكار مسیریابی كند.

همچنین اگر این صندلی احتمال برخورد با افراد یا اشیا را احساس كند، به طور خودكار متوقف می شود.
ویل نكست می تواند با سرعت ۵.۵ مایل برساعت حركت كند.
مقامات فرودگاه امیدوارند تا زمان برگزاری المپیك تابستانه توكیو در ۲۰۲۰ این سیستم همراه تابلوهای تبلیغاتی هوشمند و اپلیكیشن های مسیریابی را افتتاح كنند.
 

1396/05/18
17:48:17
5.0 / 5
5077
تگهای خبر: فرودگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم