پهپاد ۲۸ موتوره عملیات نجات و جستجو انجام می دهد

پهپاد ۲۸ موتوره عملیات نجات و جستجو انجام می دهد بازار پرواز: یك استارت آپ، پهپادی با ۲۸ موتور ساخته كه می تواند توربین های بادی را پاكسازی كند و عملیات های نجات و جستجو انجام دهد.به گزارش بازار پرواز به نقل از تك كرانچ، یك استارت آپ لتونیایی پهپادی بزرگ ساخته كه قابلیت های مختلفی دارد. این پهپاد می تواند عملیات های نجات و جستجو انجام دهد، آتش را خاموش كند و حتی توربین های بادی را تمیز كند.
شركت Aerones این پهپادها را ساخته و امیدوار است با كمك آنها برخی فعالیت های خطرناك را به جای انسان انجام دهد.

این كوادكوپتر طوری طراحی شده تا انواع مختلف فعالیت ها را انجام دهد، بنابراین دارای ۲۸ موتور و ۱۶ باتری است و می تواند با یكبار شارژ ۴۰۰ پوند را به مدت ۲۰ دقیقه بلند كند.
اما در بیشتر موارد این پهپاد می تواند به وسیله چند كابل كه برق و آب را برای آن فراهم می كنند، چند ساعت متوالی پرواز كند.
به گفته شركت تولید كننده پهپاد مذكور برای پاكسازی سطوح طراحی شده است. هم اكنون Aerones به جای فروش پهپاد خدمات پاكسازی خویش را عرضه می كند. این شركت در حال آزمایش سیستم پاكسازی توربین خود در املاك خصوصی و كشورهایی است كه قوانین آسانگیرانه تری دارند.
البته آزمایش های دیگری هم برای انجام عملیات های دیگر روی پهپاد انجام شده است. این پهپاد می تواند آتش را خاموش كند. دستگاه مذكور می تواند در ارتفاع بیشتری نسبت به نردبان های آتش نشانی قرار گیرد و ۳۰۰ پوند بار را با خود حمل كند.
همچنین پهپاد می تواند گرما را در فاصله نزدیك هم تحمل كند و می تواند در فضاهای باریك به راحتی تردد كند و از موانع بگذرد. علاوه بر تمام این موارد پهپاد مذكور می تواند عملیات هایی مانند ارسال محموله و عملیات های نجات و جستجو را انجام دهد. شركت تولید كننده از این پهپاد در عملیات های شبیه سازی نجات و جستجو بهره برده است.

1397/01/10
16:24:18
5.0 / 5
5498
تگهای خبر: پهپاد , تولید , شركت , موتور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم