ستاری:

استارتاپ ها فی النفسه پشتیبانی از كالای ایرانی محسوب می شوند

استارتاپ ها فی النفسه پشتیبانی از كالای ایرانی محسوب می شوند بازار پرواز: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاكید بر توسعه استارتاپ ها اظهار داشت: استارتاپ ها و شركت های دانش بنیان فی النفسه مبحث پشتیبانی از كالای ایرانی هستند.به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، سورنا ستاری در حاشیه بازدید از یك شركت دانش بنیان تولید كننده محصولات حوزه فناوری اطلاعات در جمع خبرنگاران اظهار نمود: امسال باید حركت جدی در جهت توسعه استارتاپ ها و شركت های دانش بنیان داشته باشیم و تلاش نماییم آنها را توسعه دهیم و حمایت نماییم.
وی با تاكید بر همكاری سازمان ها برای توسعه شركت های دانش بنیان و استارتاپ ها اضافه كرد: نباید كركره اینها را پایین بكشیم.
به گفته معاون علمی رئیس جمهور، استارتاپ ها موضوعیت شفافیت خدمات دارند؛ به واسطه آنها قیمت ها شكسته می گردد و دلالی ها از بین می روند و در نهایت خدمات در دسترس خواهند شد.
ستاری با اشاره به اینكه بزرگترین شركت های خارجی در حوزه خدمات هستند، تصریح كرد: تا این استارتاپ ها و شركت ها توسعه نیابند نمی توانند محصول خویش را بفروشند.
وی تصریح كرد: استارتاپ ها به صورت هفته ای در حال رشد هستند و به علت اینكه مردم از خدمات آنها بهره مند می شوند، استقبال خوبی شده است؛ این مورد عین حقوق شهروندی بوده كه در حال توسعه است.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری عنوان كرد: امسال باید حركت جدی نماییم تا مشكلات ساختاری رفع شوند.
ستاری با اشاره به همكاری سازمان ها اظهار داشت: هم اكنون اداره استاندارد مجوزهای خوبی در مورد استانداردهای تطبیقی به شركت های دانش بنیان عرضه می كند.

1397/01/22
14:39:44
5.0 / 5
4197
تگهای خبر: خدمات , دانش بنیان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
هواپیما کنترلی کاغذی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم