آخرین فناوری در صنعت هوانوردی دنیا

آخرین فناوری در صنعت هوانوردی دنیا به گزارش بازار پرواز در نخستین نمایشگاه بین المللی و تخصصی صنعت هوانوردی و خدمات فرودگاهی، آخرین فناوری های صنعت هوانوردی دنیا به شركت های دانش بنیان ارائه می گردد.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین نمایشگاه بین المللی و تخصصی صنعت هوانوردی و خدمات فرودگاهی، فرصت مناسبی برای شركت های این حوزه و شركت های مرتبط فراهم می آورد تا محصولات و توانمندیهای خود را در سطح وسیعی عرضه كنند.
همچنین در این نمایشگاه فضایی فراهم شده است كه فعالان حوزه هوایی و هوانوردی با یكدیگر ارتباط ارتباط برقرار كنند تا با تلاش صنایع داخلی، اهداف تعیین شده در افق ۱۴۰۰ عملیاتی شود.
نمایشگاه بین المللی صنعت هوایی در صدد برگزاری بزرگترین و برترین رویداد هوایی كشور و منطقه است. «حمل و نقل هوایی»، «ایمنی پرواز»، «تكنولوژی هوایی»، «شركت های هواپیمایی»، «تجهیزات هواپیمایی و سرویس ها»، «سرمایه گذاری در صنعت هواپیمایی»، «مشاوره در صنعت هواپیمایی»، «تعمیر و نگهداری»، «فرودگاه و تجهیزات كنترل ترافیك هوایی» و «تجهیزات سرویس زمینی هوایی» از جمله محورهای برگزاری این نمایشگاه است.
همچنین از دیگر محورهای این نمایشگاه می توان به «بیمه در صنعت هوایی»، «هلی كوپتر»، «مراكز آموزش صنعت هوایی»، «سلامتی و محیط زیست»، «راه حل های فن آوری اطلاعات در صنعت»، «سازمان های دارای قدرت كنترل»، «سیستم های ناوبری» و «امنیت» اشاره كرد.
نخستین نمایشگاه حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی ۲۴ تا ۲۶ شهریور ماه سال جاری، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
 

1396/06/13
23:50:00
5.0 / 5
5000
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم