با سرعت ۱۲۲۳ كیلومتر بر ساعت؛

هایپرلوپی برای حمل و نقل در سراسر آسیا و اروپا طراحی شد

هایپرلوپی برای حمل و نقل در سراسر آسیا و اروپا طراحی شد بازار پرواز: شركت انگلیسی هایپرلوپی برای حمل ونقل بار طراحی نموده كه محموله ها را در شبكه ای بین المللی در سراسر آسیا، خاورمیانه و اروپا با سرعت ۱۲۲۳ كیلومتر بر ساعت جابه جا می كند.به گزارش بازار پرواز به نقل از تلگراف، فناوری هایپرلوپ می تواند افراد را در غلاف های معلق با سرعت ۱۲۲۳ كیلومتر برساعت جابه جا كند. اما چنین سیستمی در حمل و نقل سریع تر بار هم كارآمد خواهد بود.
درهمین راستا شركت Architect Foster and Partners طرح اولیه از غلاف هایی را طراحی نموده كه محموله های مختلف و بار را با همین سرعت و هزینه جابه جا می كنند.

این شركت طراحی انگلیسی درهمین زمینه با شركت «ویرجین هایرلوپ وان» همكاری می كند. آنها همراه با شركتDP World(اپراتور بنادر) تصمیم دارند اولین هایپرلوپ باری بین المللی را در سراسر آسیا، خاورمیانه واروپا راه اندازی كنند.
این كنسرسیوم دارای سه «سیستم تولید» خواهد بود و تا ۲۰۲۱ میلادی خدمت خویش را آغاز می كند.
این سیستم حمل و نقل بارDP World Cargospeed نامیده می گردد. این سه شركت تصمیم دارند محموله های باری را به انبارهایی بزرگ در فاصله زیاد منتقل كنند و برای جذب مشتری، تمام این فرایند با یك قیمت خاص محاسبه می گردد.
همچنین طبق این طرح اولیه از پهپادها برای تكمیل این فرایند و تحویل محموله ها استفاده می گردد. كل این سیستم با استفاده از انرژی های تجدید پذیر فعال می گردد.

1397/02/18
12:18:23
5.0 / 5
4540
تگهای خبر: حمل و نقل , سرعت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
drone
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم