فولكس واگن برای اپل خودروی خودران می سازد

فولكس واگن برای اپل خودروی خودران می سازد بازار پرواز: رویاهای اپل برای تولید خودروهای خودران به آخر راه خود رسیده و این شركت می خواهد برای تسهیل حمل و نقل كاركنان خود با این خودروها با فولكس واگن همكاری كند.به گزارش بازار پرواز به نقل از نیویورك تایمز، در حالیكه قبلا گفته می شد اپل سیستم نرم افزاری مستقلی را جهت استفاده در طیف گسترده ای از خودروهای خودران در نظر گرفته، اما ظاهرا این اخبار هم صحیح نبوده است.
اپل كه در این زمینه دچار چالشی جدی شده و نتوانسته هدف گذاری های خویش را عملی كند، ابتدا قصد داشت با شركت هایی مانند بی ام و و مرسدس بنز برای تولید خودروهای برقی كاملا خودران همكاری كند، اما مذاكرات این شركت های آلمانی با اپل به نتیجه نرسید.
منابع آگاه می گویند علت این امر اصرار اپل برای كنترل كل داده ها و سیستم طراحی خودروهای خودران برقی مشترك بوده، مساله ای كه به مذاق بی ام و و مرسدس بنز خوش نیامده است.
در نهایت اپل مجبور شد برای عملی كردن طرح های خود قراردادی را با فولكس واگن امضا كند تا تعدادی از ون های تی ۶ تولیدی این شركت به خودروهای خودران حمل و نقل كارمندان اپل مبدل شود.
تحلیل گران معتقدند امضای چنین قراردادی میان اپل و فولكس واگن نشانه شكست طرح های جاه طلبانه این شركت برای تولید خودروهای برقی خودران پس از چهار سال تلاش و سرمایه گذاری است. عدم برنامه ریزی صحیح و نبود چشم انداز مناسب طرح یادشده را كه ۱۰۰۰ كارمند اپل درگیر آن بودند به شكست كشانده است.

1397/03/06
12:56:08
5.0 / 5
4496
تگهای خبر: تولید , حمل و نقل , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
فروش هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم