در استرالیا؛

زنبورها پلاستیك دوستدار محیط زیست تولید می كنند

زنبورها پلاستیك دوستدار محیط زیست تولید می كنند بازار پرواز: در سال های اخیر كوشش برای تولید مواد تجزیه پذیر در محیط زیست كه حیات انسان در سال های آتی را به خطر نیندازند، افزایش یافته و روش های منحصر به فردی هم ابداع شده است.به گزارش بازار پرواز به نقل از دیجیتال ترندز، یك شركت استرالیایی به نام هامبل بی با بررسی عملكرد و شیوه زندگی زنبورهای عسل در این بخش از جهان، نگاهی منحصر به فرد برای حفاظت از طبیعت با یك روش طبیعی در پیش گرفته است.
در قالب این روش مشخص شده كه زنبورهای عسل استرالیایی قادر به تولید ماده ای با خواص مشابه با پلاستیك هستند كه فاقد مواد شیمیایی آلوده كننده محیط زیست بوده و هزینه تولید آن هم چندان زیاد نیست. ماده یاد شده كه فعلا توسط محققان پلاستیك زیستی نام گرفته پس از مدت كوتاهی در محیط زیست تجزیه می گردد و ضد آب هم هست.
یكی دیگر از مزایای پلاستیك به دست آمده از زنبورهای عسل مقاومت آن در برابر گرما و اشتعال است. ماده یادشده در برابر اغلب تركیبات شیمیایی هم مقاوم است و بنابراین برای بسته بندی آنها مناسب می باشد.
شركت هامبل بی در كوشش برای یافتن روشی به منظور تولید انبوه پلاستیك مذكور است تا آن را جایگزین انواع پلاستیك موجود در بازار كند. انتظار می رود در آینده از این ماده برای تولید لباس ها و چادرهای ضدآب هم استفاده گردد.

1397/03/29
14:49:22
5.0 / 5
4740
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
کوادکوپتر کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم