شهردار تهران:

مدیریت یكپارچه شهری تبدیل به مدیریت هماهنگ شهری شود

مدیریت یكپارچه شهری تبدیل به مدیریت هماهنگ شهری شود بازار پرواز: مشهد - شهردار تهران اظهار داشت: به جای مدیریت یكپارچه شهری باید به دنبال مدیریت هماهنگ شهری با هماهنگی سایر دستگاه ها باشیم.


سید محمد علی افشانی روز پنجشنبه در نشست خبری اجلاس شهرداران كلانشهرها در مشهد اضافه كرد: لایحه مدیریت یكپارچه 25 سال است كه مطرح شده ولی هنوز به نتیجه نرسیده است.
وی تصریح كرد: دستگاه های دولتی علاقه مند به كاهش تصدیگری خود از دستگاه های خدماتی نیستند و از جانب دیگر خیلی از این شركت ها زیان ده هستند و شهرداری ها نمی توانند آنها را تحویل بگیرند.

* تصویب لایحه درآمد پایدار شهرداری ها
شهردار تهران از تصویب لایحه درآمد پایدار شهرداری ها در نشست هیات دولت اطلاع داد و اظهار داشت: برای پیشگیری از شهرفروشی و تخریب شهرها، دولت هفته گذشته لایحه درآمد پایدار شهرداری ها را تصویب كرد و امیدوارم مجلس هم این لایحه را به تصویب برساند.
وی اضافه كرد: با تحقق این مهم درآمد شهرداری ها افزایش می یابد چونكه در لایحه دولت مقرر شد 50 درصد درآمد حاصل از مالیات بر ارزش افزوده متعلق به شهرداری ها باشد.
افشانی تصریح كرد: در این لایحه دولت با نگاه مثبت سهم شهرداری ها را افزایش داد و مجلس هم پیگیر مسائل حوزه شهری است و دشواری های مدیریت شهری را می داند.
* بازآفرینی بافت های ناكارآمد شهری
شهردار تهران اظهار داشت: مهمترین شاخصه زیست پذیری شهرها، ایمنی شهر است، بافت های ناكارآمد از ایمنی لازم برخوردار نیستند و با زلزله 6ریشتری خسارت هنگفتی وارد می گردد.
وی اضافه كرد: بازآفرینی بافت های ناكارمد شهری امسال مورد تاكید دولت می باشد، باید خدمات عمومی در بافت های ناكارآمد شهری عرضه شود تا مشوق لازم برای نوسازی به وجود آید.
افشانی در باره بدهی دولت به شهرداری ها هم تصریح كرد: یكصد هزار میلیارد تومان امسال در قالب بودجه برای تسویه دیون شهرداری در نظر گرفته شده كه شهرداری ها می توانند با استفاده از تهاتر بدهی های خود به بانكها را از این محل تسویه كنند.
وی در زمینه قانون منع بكارگیری بازنشستگان هم اظهار داشت: این قانون در شورای نگهبان در دست بررسی می باشد و بعد از ابلاغ مشخص می گردد كه شامل چه كسانی خواهد شد.
نود و هفتمین اجلاس شهرداران كلانشهرهای كشور شامل تهران، مشهد، شیراز، قم، اصفهان، اهواز، تبریز و كرج مدت یك روز در مشهد برگزار گردید.
7505/ 6053


1397/05/20
14:54:17
5.0 / 5
5144
تگهای خبر: بال , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم