مهلت ثبت نام برای حضور در ناحیه نوآوری و استارتاپی تا آخر مرداد

مهلت ثبت نام برای حضور در ناحیه نوآوری و استارتاپی تا آخر مرداد بازار پرواز: فعالان ۶ حوزه فناوری تا آخر مردادماه فرصت دارند تا برای حضور در مركز رشد فناوری نخبگان پارك فناوری پردیس معاونت علمی ثبت نام كنند.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شركت های كوچك، متوسط و پیشرفته فناور، نقش بسیار موثری در رونق اقتصادی، توسعه فناوری و به تبع آن كارآفرینی دارند. توسعه این شركتها در گرو تولید زیرساخت های لازم برای كاهش خطرپذیری آنها در دوران شروع فعالیت خود است.
یكی از این زیرساخت ها، مراكز رشد واحدهای فناوری یا انكوباتورها هستند. مركز رشد واحدهای فناوری برای كارآفرینان و واحدهای كوچك و نوپا كه با تاكید بر علم، تخصص و فناوری دارای ایده های قابل تجاری شدن هستند، مشاوره های ضروری و هم خدمات و تجهیزات مناسب را برای رشد و ارتقای آنها عرضه داده و آنها را برای حضور مستقل و مؤثر در صحنه فناوری آماده می كند.
اما نكته مهم تر از ایده و طرح جذاب و خلاقانه و نوآور، وجود یك تیم كاری منسجم و هماهنگ و كامل برای اجرای صحیح ایده است.
واحدهای فناوری نوپا طی دوره حضور در مركز رشد، با استفاده از دستاوردهای تحقیقاتی، به منظور دستیابی به دانش فنی و آمادگی برای تولید محصول یا خدمات، تلاش خواهند كرد. در این دوره، مركز رشد علاوه بر عرضه امكانات و خدمات پشتیبانی، هدایت و نظارت بر روند پیشرفت این واحدهای فناوری را هم به عهده خواهد داشت.
مركز رشد فناوری نخبگان كه در پارك فناوری پردیس واقع شده است، با تولید بستر مناسب برای تجاری سازی نتایج تحقیقات، تولید زمینه كارآفرینی و نوآوری، رونق اقتصاد منطقه، تولید فرصت های شغلی جدید و تولید و توسعه محصولات پیشرفته قابل عرضه به بازار و غیره به تیم ها و گروه های كاری متخصص و فعال صاحب ایده های برتر كمك می نماید.
علاقه مندان حوزه های فناوری برق و تجهیزات الكترونیكی، نانو فناوری و مواد پیشرفته، حوزه سلامت و تجهیزات پزشكی، مكانیك پیشرفته و مكاترونیك، فناوری های دیجیتال و IT و هم انرژی های تجدید پذیر برای ثبت نام در این مركز تا آخر مردادماه مهلت دارند.

1397/05/26
12:48:20
5.0 / 5
5076
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم