سردار نقدی:

مسیر روشن انقلاب در حال پیشروی است

مسیر روشن انقلاب در حال پیشروی است بازار پرواز: كرمانشاه - معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی تنها استثنا تاریخ است كه به 40 سالگی رسیده است و مسیر روشن انقلاب در حال پیشروی است اما در دنیای مجازی به گونه ای نشان داده می شود كه انگار كار انقلاب به آخر رسیده است.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایرنا، سردار محمدرضا نقدی روز چهارشنبه در نشست هادیان سیاسی در مجتمع بعثت كرمانشاه اضافه كرد: با مروری به تمام انقلاب های دنیا همچون انقلاب كمونیستی شوروی، انقلاب چین در زمان مائو و هم انقلاب فرانسه می بینیم كه پس از رهبران اصلی جانشینان آنها راهشان را به صورت كامل جدا كرده اند در حالیكه رهبر معظم انقلاب به یك یك مواضع و اندیشه های بنیانگذار انقلاب پایبند است.
او افزود: رهبر انقلاب با افتخار خودش را پیرو رهبری امام خمینی (ره) می داند و مردم انقلابی هم كلمه به كلمه صحیفه نور امام را چراغ راه خود قرار داده اند و از هیچ كدام از مواضع او شرمنده نیستند.
او توطئه های آمریكایی ها در به آشوب كشیدن منطقه بویژه عراق و سوریه و هم طرح جدایی كردستان را همه در جهت تولید سدی در برابر جمهوری اسلامی برای حفاظت از رژیم صهیونیستی عنوان نمود.
به گفته نقدی، دشمنان با اینكه در داخل لبنان توطئه راه انداختند تا حزب الله را منزوی كنند اما پیروزی حزب الله در انتخابات داخلی لبنان سیلی محكمی به آنها زد.
وی به راه انداختن جنگ یمن و هم طرح انتقال سفارت به بیت المقدس را از دیگر طرح های ورشكسته ای ضد جبهه مقاومت دانست.
او اظهار داشت: دشمنان در زمستان گذشته در هر شهری از ایران كه آشوب به راه انداختند 100 برابرش مردم در دفاع از انقلاب به پا خاستند.
او به بروز مشكلاتی در كشور اشاره نمود و اظهار داشت: انقلاب اسلامی قدرت رویارویی با مشكلات را دارد در حالیكه در دنیای مجازی به گونه ای وانمود می گردد كه گویا انقلاب قدرتش را از دست داده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه بیان داشت: دشمنان تلاش می كنند مشكلات داخلی را چندین برابر بزرگتر نشان دهند بعنوان نمونه نارسایی هایی كه در وضعیت معیشتی بروز كرده و یا اگر در گوشه ای از كشور انسان فاسدی كه تحت تاثیر رسانه های خود اینهاست اگر به طفلی تجاوز كرده باشد، خبرش را حین دستگیری، محاكمه و حتی صدور حكم تیتر روزنامه ها می كنند.
او اضافه كرد: پس از اجرای حكم تازه می آیند مبحث را تحلیل می كنند و برای مبحث با اسلام و انقلاب نسبت برقرار می كنند.
به گفته نقدی، در خود لندن و نیویورك روزانه 500 مورد از این تجاوزها اتفاق می افتد اما هیچ كدامش تیتر نمی گردد.
وی همینطور از شیطنت رسانه های دشمنان در زمینه فساد اقتصادی داخل ایران انتقاد نمود و اظهار داشت: اینها فسادهای موردی را به صورت فساد سیستماتیك نشان می دهند.
او واقعیت انقلاب اسلامی را پر از خیر و بركت دانست و بیان داشت: این نظام پر از قله های خیر است و نعمت هایی نصیب ملت ایران شده است كه آخر ندارد.
نقدی در ادامه با اشاره به تاریخ چند هزار ساله كشورمان اظهار نمود: چرا دشمنان انقلاب فقط می گویند تاریخ 2 هزار و 500 ساله در حالیكه تاریخ ما به خیلی قبل تر از آن بر می گردد؟
به گفته او، دلیل این مورد ساخت سناریویی است كه كوروش نامی را با یهود ارتباط دهند و بگویند ایرانیها با یهودیان رابطه خوبی دارند پس با صهیونیست ها هم باید خوب باشند.
او با اشاره به سلسله پادشاهی در ایران اظهار داشت: ببینید در پادشاهان در تاریخ ایران چقدر جنایت و ظلم كرده اند و مردم هیچ حق انتخابی نداشته اند وهمه چیز با زور شمشیر بوده است.
نقدی افزود: در تاریخ ایران هیچگاه شاهان با سوادتر از بقیه مردم نبوده اند و اغلب حتی از اطرافیان خودشان هم بی سواد تر بوده اند نمونه اش رضاخان بوده است كه با بی سوادی كامل 20 سال حكومت كرد در حالیكه در اطرافش این همه پزشك و مهندس و تحصیلكرده بودند.
او زور رضا شاه را برای مردم ضعیف دانست و اظهار داشت: زمانی كه متجاوزان تهران را اشغال كردند این شخص سرش را پایین انداخت.
وی دلیل تسلط یونانیان بر ایرانیان را به مدت 200 سال پس از حمله اسكندر بی توجهی مردم به نظام شاهنشاهی خود به علت ظلم های فراوان آنها دانست.
او همینطور دلیل شكست ارتش بزرگ ساسانیان از سپاه كوچك اعراب پا برهنه را هم همان حكومت غلط آنها بر مردم ایران و تولید نظام طبقاتی دانست.
نقدی در ادامه تصریح كرد: در طول تاریخ ایران هر شاهی كه رفته است مردم جشن گرفته اند و آخرینش جشن مردم به خاطر رفتن رضا شاه و محمدرضا شاه پهلوی است.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه در ادامه رویكرد شاهان ایرانی را فراری دادن دانشمندان عنوان نمود و اظهار داشت: ابن سینا مهترین آثارش را در تبعید و در زندان نوشت.
به گفته نقدی، انقلاب اسلامی ما را از این سلسله نكبت بار نجات داد و گرنه همین رضاخان وقتی از كشور فرار كرد معادل هفت میلیارد دلار ثروتش بود به گونه ای كه 64 هزار ملك از بهترین املاك كشور به نامش بود.
وی اضافه كرد: پسر نكبتش محمدرضا شاه هم هر جرم و جنایتی به او نسبت بدهند كه درست است؛ او همجنس باز، قمارباز، زناكار و حتی قاچاقچی مواد مخدر بوده است.
نقدی افزود: هر كسی كه می خواسته درجه ارتشبدی بگیرد باید زنش را به حرمسرای شاه می فرستاد و این مورد را مادر شاه و هم خود فرح در خاطراتش نوشته است.
به گفته وی، غلامرضا كیانپور وزیر دادگستری شاه فردی همجنس باز بوده كه در مهمانی ها با لباس زنانه می رقصیده است.
او تصریح كرد: در زمان شاه رشوه به صورت آشكار و رومیزی بود و به صورت زیرمیزی نبود و هر كسی كه می خواست در كشور صنعتی راه بیاندازد باید درصدی از كسب و كارش را به نام خاندان پهلوی می كرد.
نقدی، اشرف پهلوی را قاچاقچی مواد مخدر دانست كه با چمدان پر از هروئین در كشورهای مختلف دستگیر شده بود.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با اشاره به اینكه شاه 83 كاخ در ایران و سراسر جهان داشت اظهار داشت: اینها در شرایطی با پول بیت المال در ناز و نعمت بودند كه مردم در فقر مطلق بودند به گونه ای كه 70 درصد مردم در روستاهایی زندگی می كردند كه فاقد آب لوله كشی، مدرسه، مخابرات و حتی راه بودند.
او اضافه كرد: مردم در زمان شاه نمی دانستند مسافرت یعنی چه؟!
وی همه را به خواندن كتاب پشت پرده تخت طاووس نوشته مینو صمیمی دعوت كرد و اظهار داشت: وقتی دندان محمدرضا شاه درد می كرد و یا وقتی دستش می خارید برای او با هواپیمای خصوصی از سویس و انگلیس دندانپزشك و پماد می آوردند.
نقدی در مورد ولیعهد جوان 18 ساله هم اظهار داشت: این جوان هیچ كاره پول تو جیبی ماهیانه اش 600 هزار تومان معادل هزار و 450 سكه پهلوی بوده است در حالیكه در همان زمان 2 هزار نفر از مردم در همدان و اراك به خاطر نداشتن ذغال از سرما مردند.
وی در انتها تصریح كرد: انقلاب به مردم ایران عظمت داد و باید از انقلاب دفاع نماییم چون كه در مردم سالاری و استقلال در اوجیم.
نقدی اظهار داشت: با افتخار باید از انقلاب دفاع كرد و به كوری چشم دشمنان به 40 سالگی انقلاب رسیدیم.
7457/8066


1397/06/22
16:55:20
5.0 / 5
5424
تگهای خبر: تولید , جت , مسافر , مسیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هواپیما کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم