با راه اندازی دو كلینیك ؛

زخمهای سرطانی و لنفاوی توسط محققان كشور درمان می شوند

زخمهای سرطانی و لنفاوی توسط محققان كشور درمان می شوند بازار پرواز: عضو هیات علمی مركز تحقیقات لیزر در پزشكی اظهار داشت: مقرر است با راه اندازی دو كلینیك تخصصی و فوق تخصصی درمان زخم های سرطانی و ورم های لنفاوی به درمان این بیماری ها بپردازیم.دكتر مهدی حسینیان، عضو هیات علمی پژوهشكده فناوریهای زخم و ترمیم بافت جهاددانشگاهی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: به واسطه پژوهشكده و مركز زخم و ترمیم بافت جهاددانشگاهی دانشگاه علوم پزشكی تهران دو كلینیك تخصصی و فوق تخصصی راه اندازی می گردد.
وی با اشاره به اینكه این دو كلینیك در همین مركز راه اندازی خواهد شد، بیان كرد: كلینیك تخصصی و فوق تخصصی زخم های سرطانی و كلینیك تخصصی و فوق تخصصی زخم های لنف ادم (ورم های لنفاوی) برای نخستین بار هستند كه در كشور تولید می شوند.
حسینیان با اشاره به كلینیك تخصصی و فوق تخصصی زخم های سرطانی اظهار داشت: با عنایت به اینكه بیماران مبتلا به سرطان در دوره هایی از بیماری دچار زخم های سرطانی می شوند و به گونه ای است كه سرطان را تحت الشعاع قرار می دهد از این رو در صدد برآمدیم تا كلینیك درمان زخم های سرطانی را راه اندازی نماییم.
به گفته وی این زخم ها بیشتر در بیماران مبتلا به سرطان پستان دیده می گردد.
عضو هیات علمی پژوهشكده فناوریهای زخم و ترمیم بافت جهاددانشگاهی اظهار داشت: همینطور افرادی كه مبتلا به سرطان های رحم، تخمدان و... می شوند دچار ورم های لنفاوی خواهند شد از این رو نیاز بود كه كلینیك درمان ورم های لنفاوی را راه اندازی نماییم.
وی با اشاره به اینكه این دو كلینیك در كنار كلینیك درمان زخم های مزمن و پای دیابتی فعالیت می كند، تصریح كرد: پیش بینی می گردد كه ۱۵ بهمن روز جهانی پیشگیری از سرطان كلینیك درمان زخم های سرطان و اسفند ماه كلینیك درمان لنف ادم را افتتاح نماییم.
وی اظهار داشت: محققان فعال در این پژوهشكده به درمان زخم ها و بیماری های در رابطه با سرطان و زخم می پردازند.

1397/07/10
13:42:07
5.0 / 5
4215
تگهای خبر: تولید , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم