استاندار هرمزگان خبر داد:

ایرلاین اختصاصی هرمز در هرمزگان

ایرلاین اختصاصی هرمز در هرمزگان به گزارش بازار پرواز، به نقل از مهر استاندار هرمزگان بیان كرد: ایرلاین هرمز ایرلاین اختصاصی استان هرمزگان ثبت گردید و در مرحله خرید هواپیما جهت آغاز فعالیت رسمی می باشد.


جاسم جادری پنجشنبه شب در اجلاس روسا و نمایندگان انجمن های راهنمایان گردشگری سراسر كشور كه در سالن اجتماعات هتل هرمز برگزار شد، بیان داشت: یكی از مشكلات مهم در كشور نوع نگاه به حوزه گردشگری است، گردشگری كشور با مشكل فرهنگی روبرو است. گردشگری یك امر فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است و باید همه جانبه به آن نگریست.
 
وی عنوان كرد: صنعت گردشگری موتور محرك توسعه اقتصادی هر كشور و منطقه است. توجه ویژه به صنعت گردشگری موجب رونق صنعت، كشاورزی، صنایع دستی، ارتباطات خواهد شد.
 
جادری با بیان اینكه گردشگری یك صنعت سودآور در دنیا به حساب می آید، اظهارداشت: صنعت پر سود گردشگری در حال حاضر در اختیار هفت كشور دنیا است و امارات متحد عربی با محوریت دوبی جزو 4 كشور اول سودآوری در گردشگری است.
 
استاندار هرمزگان با بیان اینكه افزایش سرمایه‌گذاری در زیرساخت های اقامتی و در یك كلام تمام اقتصاد را می تواند متحول كند، ابرازداشت: سهم ما از گردشگری دنیا كمتر از یك دهم درصد است. امارات  ۴ درصد گردشگری دنیا را به خود اختصاص داده است و این یعنی ۴۰ برابر ایران است.
 
وی افزود: ایران جاذبه های تاریخی و جغرافیایی فراوانی دارد و باید روی این مسأله كار شود. در چشم انداز ۱۴۰۴ باید به دو درصد جذب گردشگر برسیم.
 
به گفته جادری، نباید از ورود گردشگر بترسیم كه مبادا سبك زندگی مان را تغییر دهد. در برخی از شهرها گردشگران را فراری داده ایم و فراموش كرده ایم گردشگران بزرگ ترین مبلغان ما خواهند بود. اگر بخواهیم گردشگری رونق بگیرد، دولت باید پایش را از این ماجرا بیرون بكشد و كار را به بخش خصوصی واگذار كند.
 
وی با تاكید بر اینكه تبلیغات در بحث گردشگری در اولویت خواهد بود و باید از ظرفیت رسانه های مختلف استفاده كرد، تصریح كرد: هرمزگان را بیشتر با قشم و كیش می شناسند این در حالی است كه نقاط كمتر شناخته شده هرمزگان پتاسنیل های بسیار بیشتری نسبت به این اماكن دارند. گردشگری خارجی را مستقیما با افتتاح كشتی رانی عمان-بندرعباس راه اندازی كرده ایم.
 
جادری افزود:  ایرلاین هرمز ایرلاین اختصاصی استان هرمزگان است كه به ثبت رسیده است و در مرحله خریداری هواپیما است.
1396/04/22
22:37:45
5.0 / 5
5691
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کوادکوپتر کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم