تاكید رسول خادم بر دوری كشتی گیران از حاشیه

تاكید رسول خادم بر دوری كشتی گیران از حاشیه بازار پرواز: مشهد- ایرنا- رئیس فدراسیون كشتی اظهار داشت: گرفتار شدن در حاشیه ها، سبب سوزاندن فرصتها می گردد و اگر ما اسیر حاشیه ها شویم به یك نسل از كشتی گیران صدمه می رسد، ازاین رو دوری از حاشیه برای همه ما ضروری است.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایرنا رسول خادم، یكشنبه در نشست انتخاب رئیس هیات كشتی خراسان رضوی در مشهد اضافه كرد: استعداد و ظرفیت های خطه خراسان در كشتی بسیار بالا است اما گرفتار شدن در حاشیه سبب شده است كه این منطقه به مدت چندین سال كشتی گیر صاحب كلاس جهانی نداشته باشد.
وی ادامه داد: كشتی بعنوان یك ورزش ملی، حامی ای جز مردم ندارد و كسانی هم كه بعنوان رئیس یك هیات انتخاب می شوند باید از افكار، توانایی و اقشار مختلف و صاحبنظران استفاده كنند تا حركتهای رو به جلو در كشتی خراسان را شاهد باشیم.
وی اظهار نمود: كشتی گیرانی كه در گذشته ای نه چندان دور از خراسان در عرصه ملی و جهانی درخشیدند امكانات آنها بیشتر از زمان كنونی نبود و حتی می توان اظهار داشت كه به لحاظ سرمایه گذاری در این عرصه شرایط محدودتری داشتند.
خادم اظهار داشت: برگزاری مسابقات مختلف ملی و بین المللی در یك استان سبب می گردد نگاه همه حامیان مالی و علاقه مندان به كشتی به آن نقطه معطوف شود و زمینه نمایش و تلاش بهتر كشتی گیران را فراهم كند.
به گزارش بازار پرواز به نقل از ایرنا، در این نشست كه با حضور همه اعضای هیات كشتی خراسان رضوی برگزار شد، با رای گیری برای انتخاب رئیس هیات كشتی استان، مسعود ریاضی، رئیس كمیسیون توسعه و عمران توس در شورای شهر مشهد، با كسب 16 رای برای مدت چهار سال بعنوان رئیس این هیات انتخاب گردید.
وی با بیان برنامه های خود اظهار داشت: خراسان در عرصه قهرمانی از سایر استانها باز مانده است و بازگشت قهرمانانه كشتی این استان به عرصه ملی و بین المللی از برنامه های من است.
ریاضی اضافه كرد: بازگشت كشتی به میان جوانان و خانواده ها، حذف حاشیه ها و ارتقای نظم، احیای كمیته های هیات كشتی، تولید وحدت و همدلی، استعدادیابی در مدارس، برگزاری منظم مسابقات محلی همچون راهبردهایی است كه برای بازگشت كشتی به عرصه قهرمانی دنبال خواهد شد.
هم اكنون 2 هزار و 500 كشتی گیر در قالب 52 باشگاه در استان خراسان رضوی در رشته كشتی فعالیت دارند.
كانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram. me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
خبرنگار: مصطفی نخعی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی
7507/5132


1396/09/26
23:18:07
5.0 / 5
4918
تگهای خبر: كشتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم