اولین مركز شتابدهی و نوآوری بلاكچین راه اندازی میگردد

اولین مركز شتابدهی و نوآوری بلاكچین راه اندازی میگردد بازار پرواز: اولین مركز شتابدهی و نوآوری حوزه بلاكچین با انعقاد تفاهم نامه ای راه اندازی میگردد.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در امتداد بند ۲ سیاست های كلی اقتصاد مقاومتی، تفاهم نامه راه اندازی و راهبری «نخستین مركز شتابدهی و نوآوری حوزه بلاكچین» در كشور با همكاری میان معاونت علمی به نمایندگی علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و یك شركت دانش بنیان در پارك علم و فناوری دانشگاه تهران به امضا رسید.

طبق این تفاهم نامه معاونت علمی نسبت به حمایت در نمایش تسهیلات و حمایت های قانونی، فنی، معنوی از طراحی و راه اندازی موضوعات این تفاهم نامه اقدام می كند.
معاونت علمی نسبت به تأمین فضای كاری مورد نیاز برای استقرار مركز شتابدهی، معرفی شركت به كلیه فعالان و مراكز قانونی در رابطه با سوژه تفاهم نامه برای استقرار در مركز شتابدهی، اطلاع رسانی و ترغیب فعالان در رابطه با سوژه تفاهم نامه جهت استفاده از ظرفیت های احداث شده، معرفی استارت آپ هایی كه در حوزه فناوری های در رابطه با سوژه این تفاهم نامه هستند به این شركت، برقراری تعاملات برای تسهیل گری اجرای موضوعات تفاهم نامه با نهادهای بالادستی و سیاست گذار كشور اقدام خواهدنمود.
معاونت علمی بنا بر این تفاهم نامه برای آشنایی و فعالیت سرمایه گذاران بخش دولتی و خصوصی، طرح ها و ایده هایی كه دارای قابلیت تجاری سازی هستند از راه سازوكارهای اجرایی معاونت، اطلاع رسانی خواهدنمود. همین طور نسبت به تسهیل شرایط و تسریع فرآیند ستاندن تأییدیه دانش بنیان محصولات و همین طور شركت های خلاق تجاری شركت اقدام می كند.

طبق این تفاهم نامه شركت باز نسبت به جذب سرمایه و حمایت مالی و معنوی از طراحی و راه اندازی موضوعات این تفاهم نامه اقدام می كند. این شركت همین طور نسبت به مبادرت به تأمین امكانات موردنیاز مركز شتابدهی و نوآوری، نمایش بسته خدماتی به استارت آپها شامل ارزیابی طرح ها و هدایت و راهبری استارت آپها برای انتخاب و فعالیت در مراكز شتابدهی مطابق با تجارب موفق داخلی و خارجی، تخصیص تسهیلات نمایش شده از معاونت و مجموعه های سرمایه گذاری معرفی شده از جانب معاونت به استارت آپ ها مورد قبول در مركز شتاب دهی و تسهیلات لازم متعهد خواهد شد.
این شركت همین طور نسبت به سرمایه گذاری در شركت های استارت آپ كه از مركز شتابدهی و نوآوری خارج می شوند، نسبت به تهیه برنامه اجرایی موضوعات این تفاهم نامه، تهیه و تدوین راهكارهای اجرایی جهت پیاده سازی طرح هایی در حوزه های اولویت دار كشور و باز در سطح بین الملل با استفاده از فناوری بلاكچین متعهد میگردد.

1397/09/21
15:03:46
5.0 / 5
4467
تگهای خبر: بال , خدمات , دانش بنیان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
کوادکوپتر کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم