تولید سنسور تجزیه شونده كنترل فشار خون

تولید سنسور تجزیه شونده كنترل فشار خون بازار پرواز: یكی از چالش های جراحان، كنترل دائمی باز بودن رگهاست. تولید یك سنسور خاص تجزیه شونده برای كنترل فشار خون رگ ها در حین جراحی نگرانی پزشكان در این زمینه را برطرف كرده است.به گزارش بازار پرواز به نقل از نیواطلس، بسته شدن ناگهانی رگ های خونی در حین جراحی می تواند به مرگ بیمار منجر شود یا مشكلات جدی برای وی احداث كند و پژوهشگران دانشگاه استنفورد سنسوری را تولید كرده اند كه به شكل یك نوار خازنی است و به دور رگ خونی پیچیده میشود و در نهایت به یك آنتن كنترل كننده متصل میگردد.
با تداوم انتقال خون از راه رگ، پالس هایی به سطح خارجی سنسور ارسال میگردد. اطلاعات مورد اشاره به شكل بی سیم هم قابل انتقال است و پس پزشكان می توانند به صورت لحظه به لحظه از باز بودن رگ های خونی اطمینان حاصل كنند.
حسگر مورد اشاره بدون باتری كار می كند و پس از مدتی در بدن تجزیه میگردد. این محصول با موفقیت بر روی موش ها آزمایش شده و انتظار می رود در آینده بر روی انسانها به كار برده شود.
قرار است برای تسهیل دسترسی به اطلاعات این سنسور یك اپلیكیشن تلفن همراه باز طراحی شود كه قرائت لحظه به لحظه داده های آنرا ممكن می كند.

1397/10/19
14:19:33
5.0 / 5
4310
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
هواپیمای ریموت
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم