رئیس پژوهشگاه رویان خبر داد:

تمدید مهلت نمایش مقاله به رویان، اعتماد بین محققان داخل و خارج

تمدید مهلت نمایش مقاله به رویان، اعتماد بین محققان داخل و خارج بازار پرواز: رئیس پژوهشگاه رویان از تمدید مهلت ثبت نام در بیستمین جشنواره رویان آگاهی داد و اظهار داشت: محققان می توانند مقالات خودرا از ۲۳ فروردین تا نهم اردیبهشت به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.دكتر عبدالحسین شاهوردی، رئیس پژوهشگاه رویان در گفتگو با خبرنگار مهر درباب جشنواره رویان اظهار نمود: این جشنواره برای بیستمین دوره از ششم تا هشتم شهریور ماه در سالن همایش های رازی انجام می شود.
وی با اشاره به زمان ارسال مقالات به این جشنواره اظهار داشت: محققان می توانند مقالات خودرا از ۲۳ فروردین تا نهم اردیبهشت ماه (۱۲ تا ۲۹ اپریل) به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
شاهوردی با اشاره به اینكه تابحال ۱۹ دوره جشنواره برگزار شده، بیان كرد: اتفاق خوبی كه رخ داده این بوده كه در ضمن ۶ دوره آخر فعالیت های جشنواره در سطح بین المللی بوده است.
وی افزود: چند دوره آخر، برندگان ایرانی مقیم خارج در بخش بین المللی حضور داشتند و امیدوار هستیم در بیستمین دوره جشنواره رویان مشاركت بالایی از ایرانی های مقیم داشته باشیم.

وی با اشاره به نقش پررنگ روابط و همكاری ایرانیان با برنده های جایزه رویان اظهار داشت: یكی از اتفاقات حاصل این جشنواره، ایجاد زمینه مناسب برای همكاری ایرانیان با برندگان بوده است؛ پس از برگزاری جشنواره همواره شاهد اعتماد بین محققان داخل و خارج بودیم و حاصل این اعتماد انجام پروژه های مشترك بوده است؛ نتایج این پروژه ها به صورت مشترك هم چاپ شده است.
وی با اشاره به اینكه دیدگاه ما در این جشنواره توجه به سوژه «بین رشته ای» است، بیان كرد: ما در بیستمین جشنواره دو نفر در «پزشكی تولید مثل» و دو نفر در «سلول بنیادی» را انتخاب خواهیم كرد؛ جوایز برندگان امسال معادل ۵ هزار دلار است كه معادل این قیمت فرش نفیس ایرانی اعطا می نماییم.

1398/01/21
14:16:49
5.0 / 5
4366
تگهای خبر: بال , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
هواپیمای ریموت
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم