برگزاری نشست متحدان ضد معامله قرن در بیروت

برگزاری نشست متحدان ضد معامله قرن در بیروت به گزارش بازار پرواز احزاب و گروه های عربی و اسلامی در واكنش به كنفرانس بحرین، برای ابراز همبستگی با فلسطین یك دیدار سیاسی تحت عنوان ˮمتحدان ضد معامله قرنˮ برگزار كردند.


به گزار ایسنا، به نقل از سایت خبری المیادین، گروه های سیاسی و حزبی و انجمن های وابسته به مقاومت عربی و اسلامی نشستی سیاسی در همبستگی با ملت فلسطین تحت عنوان "متحدان ضد معامله قرن" در هتل كراون پلازای بیروت برگزار كردند.
شیخ حسین الدیهی، معاون دبیركل جمعیت الوفاق بحرین اعلام كرد، هر كه از قدس اشغالی دفاع كند از مكه دفاع كرده است.
وی با اشاره به اینكه هر كس كنفرانس بحرین را بپذیرد، آماده تجارت با هر چیزی است، گفت، همه مسائل موجود در منطقه، مسائل حاشیه ای هستند و این مساله فلسطین است كه در متن قرار دارد.
الدیهی افزود، كارگاه بحرین نسخه جدیدی از اعلامیه بالفور است و مسؤولیت ما براندازی معامله قرن است، ما باید موضع سیاسی و مردمی بازدارنده در قبال هر كسی اتخاذ نماییم كه می خواهد بخشی از معامله قرن باشد.
اسامه حمدان، عضو دفتر روابط عربی و اسلامی در جنبش حماس هم در این دیدار گفت، طرح معامله قرن آخر روند حل و فصل است و ما هر گونه مشاركت در كارگاه بحرین توسط هر طرفی را محكوم می نماییم.
وی گفت، كسانی كه تصور می كنند معامله قرن آنها را سروران خاورمیانه خواهد كرد، خودشان را آماده كنند.
عبدالملك العجری، عضو دفتر سیاسی انصارالله هم اظهار نمود: آنچه ما امروز شاهد می باشیم، مزایده علنی با هدف چانه زنی درباه مساله فلسطین است.
ابو احمد فواد، معاون دبیركل جبهه مردمی آزادی فلسطین گفت، باید روی جنبش های مردمی در فلسطین و هر جای دیگر متمركز شد. باید به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی و توافقنامه اسلو به منظور مقابله با معامله قرن لغو شود. در معامله قرن و توطئه ضد ملت ما مساله مهم پشتیبانی از مقاومت مسلحانه است.
وی ادامه داد، باید از راه برگزاری كنفرانس های فلسطینی و عربی یكپارچه همزمان با كنفرانس بحرین، به این كنفرانس واكنش نشان داد.
فتح عباس زكی، عضو كمیته مركزی جنبش فتح تصریح كرد، شورای مركزی بعد از دو هفته تشكیل جلسه می دهد تا هرگونه روابط با اسرائیل را محكوم كند.
منبع:

1398/03/12
15:38:42
5.0 / 5
4860
تگهای خبر: بال , سایت , هتل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
هواپیما کنترلی کاغذی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم