در دانشگاه صنعتی امیركبیر؛

آخرین موضوعات علمی هوافضایی بررسی می شود

آخرین موضوعات علمی هوافضایی بررسی می شود به گزارش بازار پرواز دانشكده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی امیركبیر هجدهمین كنفرانس بین المللی انجمن هوافضای ایران را با هدف بررسی آخرین وضعیت هوافضا برگزار می نماید.به گزارش بازار پرواز به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، دانشكده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی امیركبیر بعنوان نخستین دانشكده مهندسی هوافضای كشور، با حمایت سازمان ها، ارگان ها و مراكز تحقیقاتی كشور با هدف عرضه و معرفی نتایج تحقیقات و دستاوردهای محققان این حوزه مبادرت به برگزاری هجدهمین كنفرانس بین المللی انجمن هوا فضای ایران در بهمن ماه سال جاری كرده است.
در این كنفرانس در محورهایی همچون «آیرودینامیك»، «پیشرانش»، «دینامیك پرواز و كنترل»، «سازه های هوافضایی»، «علوم و فناوری فضایی» و «هوانوردی» بحث و تبادل نظر می شود.
«آیرودینامیك تحلیلی، تجربی و محاسباتی»، «دینامیك گازها، سوخت و احتراق»، «دینامیك، كنترل و پایداری، هدایت و ناوبری، شبیه سازی پرواز و آزمایشات پروازی»، «مكانیك مواد، دینامیك سازه و ارتعاشات، خزش، خستگی و شكست»، «طراحی و ساخت ماهواره و ماهواره بر»، «خصوصی سازی و اقتصاد حمل و نقل هوایی»، «بازرگانی هوایی، مدیریت پروژه های هوافضایی و خدمات فرودگاهی»، همچون موضوعات مطرح در این كنفرانس است.
برگزاری كارگاه های آموزشی تخصصی در زمینه های در رابطه با فعالیت های هوافضایی از دیگر برنامه های جنبی این كنفرانس است. علاقه مندان برای عرضه مطالب آموزشی خود در این كارگاه ها می توانند تا ۱۵ مهر ماه جاری درخواست های خویش را به دبیرخانه كنفرانس ارسال نمایند.
علاوه بر آن همزمان با برگزاری كنفرانس، نمایشگاهی با شركت مراكز صنعتی و آموزشی هوافضایی كشور برگزار می شود.

1398/04/13
12:51:55
5.0 / 5
4777
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
فروش هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم