واكنش مخالف بحرینی نسبت به كوشش برای ترورش

واكنش مخالف بحرینی نسبت به كوشش برای ترورش بازار پرواز: یكی از مخالفان دولت بحرین نسبت به طرح كوشش برای ترورش كه در برنامه ای در شبكه الجزیره از آن پرده برداشته شد، واكنش نشان داد.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از روزنامه القدس العربی، برنامه "آنچه پنهان شده، بزرگ تر است" اخیراً از شبكه الجزیره پخش گردید و اطلاعاتی پیرامون كوشش برای ترور عبدالوهاب حسین در سال ۲۰۰۳ را افشا كرد.
وی در واكنش به زندانی شدن و محكوم شدنش به حبس ابد اظهار داشت: مهم نیست كه بمیرم یا زنده بمانم. مهم این است كه مساله ای كه به خاطر آن، مردم قربانی می شوند، پایدار مانده و پیروز شود. من برای خدمت به مردم، آرمان و میهن خود در این راه می مانم.
شبكه الجزیره قطر اعتراف های یكی از نیروهای القاعده را روز یكشنبه پخش كرد كه گفته بود، دستوراتی از سازمان امنیت ملی بحرین برای ترور عبدالوهاب حسین دریافت كرده است.
محمد صالح، سركرده باند وابسته به تشكیلات القاعده درباره طرح همكاری با سازمان امنیت ملی برای ترور عبدالوهاب حسین و دیگر شخصیت های مخالف رژیم آل خلیفه سخن گفت و تصریح كرد، با افسر عدنان الضاعن و عادل فلیفل دیدار كرده و آنها به او گفتند دستوراتشان مورد استقبال پادشاه بحرین است. همین طور فلیفل با صالح در كاخش دیدار كرده و به او قول داده است حبسش را كه به سبب حمل سلاح در عربستان سپری كرده است، جبران كند.
برنامه "آنچه پنهان شده، بزرگتر است"، به شهادت فرماندهان ارتش و در رأس آنها یاسر الجلاهمه از حقایق دیگری در بحرین همچون ساختگی بودن مسائل امنیتی مقابل مخالفان و اقدام برای تحریك فرقه ای پرده برداشته است.
منبع:

1398/04/29
18:14:11
5.0 / 5
4455
تگهای خبر: بال , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هواپیما کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم