رئیس شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی:

بیشتر از ۲ میلیون خدمت آزمایشگاهی ارائه شد

بیشتر از ۲ میلیون خدمت آزمایشگاهی ارائه شد بازار پرواز: رئیس شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی از ارائه 2 میلیون خدمت آزمایشگاهی به مشتریان شبكه آزمایشگاهی آگاهی داد و اظهار داشت: مشتریان شبكه از بخش های مختلف دولتی و خصوصی هستند.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی فرد درباره خدمات ارائه شده توسط شبكه به مشتریان، عنوان كرد: تابحال مراكز عضو شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری، بیشتر از ۲ میلیون خدمت را به مشتریان متنوعی همچون پژوهشگران، دانشجویان و صنایع كشور ارائه كرده اند.
رئیس شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری اضافه كرد: بر همین اساس، در میان ۲۰ رتبه اول، ۹ مركز از بخش خصوصی و ۶ مركز از مراكز تابعه وزارت علوم حضور دارند.
به گفته اسدی فرد، هم اكنون ۸/۴۱ درصد اعضای شبكه از آزمایشگاه های بخش خصوصی، ۹/۳۲ درصد اعضا از دانشگاه ها و پژوهشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ۳/۲۵ درصد مابقی، از سایر سازمان ها و وزارتخانه های كشور هستند.
وی افزود: استفاده بهینه از سرمایه های ملی در حوزه زیرساخت آزمایشگاهی، تسهیل در دسترسی پژوهشگران و صنایع مختلف كشور به خدمات آزمایشگاهی و استانداردسازی فعالیت های آزمایشگاهی و ارتقای دانش فنی كارشناسان آزمایشگاه ها از اهداف مهم شبكه است.


منبع:

1398/05/01
17:25:50
5.0 / 5
4401
تگهای خبر: خدمات , سازمان , فناوری , ناسا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
هواپیما کنترلی کاغذی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم