رئیس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب ها خبر داد

پیش نویس گزارش سیلاب ها تا ۱۵ شهریور تدوین می شود، اعلام گزارش نهایی تا آخر مهر

پیش نویس گزارش سیلاب ها تا ۱۵ شهریور تدوین می شود، اعلام گزارش نهایی تا آخر مهر به گزارش بازار پرواز رئیس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب ها از اعلام پیش نویس دقیق سیل بر اساس مستندات تا 15 شهریور ماه امسال آگاهی داد و اظهار داشت: گزارش نهایی سیلاب ها تا آخر مهر به اطلاع مردم خواهد رسید.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، دكتر نیلی روز چهارشنبه در نشست خبری كه به منظور تشریح فعالیت های دانشگاه تهران طی چند ماه گذشته و همین طور اعلام برنامه های این دانشگاه در آستانه شروع سال تحصیلی جدید برگزار شد، از مشاركت ۲۵۰ نفر در حوزه بررسی علل سیلاب ها با دانشگاه تهران آگاهی داد و اظهار داشت: در هفته جاری گزارش مرحله اول بررسی های خود در حوزه سیلاب ها را منتشر می نماییم و این گزارش فقط در حوزه روایت سیلاب ها خواهد بود. چونكه باید روایت دقیقی از سیلاب ها داشته باشیم تا بتوانیم بر طبق این روایت دقیق به نتیجه گیری دقیق دست یابیم.
وی همین طور اشاره كرد: ما در بررسی علل سیلاب های اخیر از همه رسانه های چاپی و الكترونیكی استفاده كردیم و بر این اساس از تمامی اطلاعاتی كه در حوزه سیلاب ها در فضای مجازی و رسانه ای وجود داشت، بهره بردیم؛ ضمن اینكه همكاری دستگاه های دیگر با دانشگاه تهران در این حوزه نیز بسیار عالی بود.
رئیس دانشگاه تهران تصریح كرد: پیش نویس روایت سیلاب ها این هفته تهیه و منتشر خواهد شد و این پیش نویس را در اختیار مهندسان مشاور، انجمن های علمی و دستگاه های ذیربط قرار می دهیم تا نظرات خودرا در این زمینه ارسال نماید.
دكتر نیلی اشاره كرد: روایت دقیق سیل بر اساس مشتركات تا ۱۵ شهریور اعلام خواهد شد و تا اواخر مهر نیز گزارش نهایی را در اختیار مردم و مسئولان قرار خواهیم داد.
منبع:

1398/05/24
08:53:34
5.0 / 5
4716
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم