فرآوری لجن فاضلاب با راهكارهای فناورانه حمایت می شود

فرآوری لجن فاضلاب با راهكارهای فناورانه حمایت می شود به گزارش بازار پرواز ستاد توسعه فناوری های آب، خشكسالی، فرسایش و محیط زیست از عرضه راهكارهای فناورانه توسط پژوهشگران و شركت های دانش بنیان برای فرآوری لجن فاضلاب و تبدیل آن به مواد اصلاح كننده خاك حمایت می كند.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فراخوان «راهكارهای فناورانه برای فرآوری لجن فاضلاب و تبدیل آن به مواد اصلاح كننده» توسط ستاد توسعه فناوری های آب، خشكسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری منتشر گردید.
انتشار این فراخوان فرصتی را فراهم می آورد تا با استفاده از خلاقیت و توانمندی پژوهشگران و شركت های دانش بنیان در زمینه تولید فناوری های این حوزه گام برداریم.
از آنجا كه لجن دارای ارزش اقتصادی بالقوه بسیاری است این ستاد از این طریق نسبت به عرضه فناوری ها به روز و اقتصادی در جهت رفع تهدید ناشی از لجن فاضلاب و تبدیل آن به فرصت اقدام نموده است تا شاهد تولید فرآورده های قابل استفاده مجدد در صنعت و كشاورزی از لجن باشیم.
در حال حاضر در شهرهای پر جمعیت و مراكز استان ها تولید انبوه لجن فاضلاب یكی از دغدغه های مهم زیست محیطی است و در بعضی شهرها همچون تهران تولید آن روزانه به صدها تن می رسد. پس این فراخوان فرصت مناسبی برای بهره گیری از این ظرفیت بوجود آورده است.
بنابراین فعالان حوزه صنایع آب و پساب تا ۲۰ آبان ماه سال جاری برای عرضه طرح های خود به ستاد مهلت دارند.

1398/08/03
14:25:10
5.0 / 5
4205
تگهای خبر: بال , تولید , دانش بنیان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم