وزیر علوم و فناوری ونزوئلا:

داروهایی با برند ایرانی برایم خوشایند بود

داروهایی با برند ایرانی برایم خوشایند بود بازار پرواز: وزیر علوم و فناوری ونزوئلا اظهار داشت: بنا داریم در بخش هایی همچون آموزش در حوزه های فناوری نانو، زیست فناوری و مهندسی و طراحی، انتقال فناوری با ایران همكاری نماییم.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گابریلا سرویلیا خیمنس وزیر علوم و فناوری ونزوئلا در دیدار با معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری بیان كرد: در مدت زمان حضورم در ایران به یك داروخانه رفتم بعد از مشاهده داروها بسیار برایم خوشایند بود كه روی آنها ساخت ایران خورده است و این داروها برند ایرانی دارند. پس این مساله نشان میدهد با وجود تحریم ها و فشارها می توان به پیشرفت و موفقیت رسید.
وزیر علوم و فناوری ونزوئلا افزود: از طرف خودم و ۳۰ میلیون مردم ونزوئلا از ملت ایران به خاطر این نگاه و مبارزه با چالش های اقتصادی تشكر می كنم. برای ونزوئلا كه كشوری وابسته كامل به نفت می باشد علم و فناوری ابزار رسیدن به آزادی است.
وی از تمایل برای همكاری در ۳ زمینه علمی و فناوری آگاهی داد و اظهار داشت: همكاری در بخش هایی همچون آموزش در حوزه های فناوری نانو، زیست فناوری و مهندسی و طراحی، انتقال فناوری و خدمات مشترك دیگر می تواند زمینه های همكاری خوبی برای دو كشور باشد. همین طور تمایل داریم گروه كوچكی را برای آموزش به مركز رویان بفرستیم تا این امر بذری برای آینده كشورمان باشد. همین طور آموزش پزشكان ما در ایران گامی برای رسیدن مردم به رفاه است.


منبع:

1398/08/15
20:08:03
5.0 / 5
4983
تگهای خبر: خدمات , فناوری , مهندس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم