انعقاد تفاهم نامه دانش بنیانها با صنعت فرودگاهی

انعقاد تفاهم نامه دانش بنیانها با صنعت فرودگاهی به گزارش بازار پرواز ۶۰۲ میلیارد تومان تفاهم نامه در جهت تولید محصولات دانش بنیان در حوزه صنعت فرودگاهی منعقد شد.به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، سیاوش ملكی فر امروز در مراسم اختتامیه گردهمایی عرضه نیازهای فناورانه صنعت فرودگاهی در محل صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار داشت: ۸۳ شركت دانش بنیان در این رویداد شركت كردند.
وی اضافه كرد: در این رویداد ۶۵ نیاز فناورانه توسط فرودگاه های مختلف عرضه شد؛ همینطور نمایشگاه توانمندی های فناورانه شركت های دانش بنیان در صنعت فرودگاهی برگزار گردید.
ملكی فر خاطرنشان كرد: حاصل دو روز برگزاری این رویداد، انعقاد ۶۰۲ میلیارد تومان تفاهم نامه بین شركت های دانش بنیان و سازمان ها و ارگان های در رابطه با صنعت فرودگاهی بوده است.
حسن خوشخو معاون بهره برداری فرودگاهی شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) هم در این رویداد اظهار داشت: در این رویداد، نیازهای فناورانه این صنعت عرضه شد و ما این مورد را به فال نیك می گیریم.
وی تاكید كرد: این رویداد سبب شد پل ارتباطی بین صنعت فرودگاهی و شركت ها كلید بخورد و انگیزه را برای بهره گیری از محصولات شركت های دانش بنیان در این حوزه ایجاد كند.
خوشخو اظهار داشت: ما در این رویداد یك پویایی را در سطح شركت ها دیدیم و تفاهم نامه هایی را جهت استفاده از محصولات شركت های دانش بنیان در صنعت فرودگاهی منعقد كردیم.
وی تاكید كرد: شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آمادگی دارد فضایی را در اختیار مركز همكاریهای این شركت ها در شهر فرودگاهی اختصاص دهد تا آنها بتوانند در جهت رفع نیاز صنعت فرودگاهی گام بردارند و ما را از وابستگی به سایر كشورها در این صنعت بی نیاز كنند.
معاون بهره برداری فرودگاهی شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خاطرنشان كرد: ظرفیت های علمی در این صنعت قادر به رفع نیازهای ما است.


منبع:

1398/09/14
13:11:17
5.0 / 5
4276
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
هواپیمای ریموت
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم