ملكه، پارلمان بریتانیا را با بیان برنامه دولت جدید، افتتاح نمود

ملكه، پارلمان بریتانیا را با بیان برنامه دولت جدید، افتتاح نمود بازار پرواز: الیزابت دوم، ملكه بریتانیا، امروز دوره سالانه قانونگذاری را با حضور در مجلس اعیان و اعلام برنامه دولت افتتاح نمود.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، این دومین بار طی طی دو ماه اخیر است كه ملكه، دوره قانونگذاری را با قرائت برنامه دولت، موسوم به "خطابه از فراز تخت سلطنت" افتتاح می كند. مراسم امروز با تشریفات كمتری نسبت به روال عادی برگزار شد؛ همچون ملكه بجای كالسكه سلطنتی با خودرو ویژه به پارلمان رفت.
چارلز، ولیعهد بریتانیا، ملكه را در این مراسم همراهی می كرد. دو سال پیش، همسر ملكه در سن ۹۶ سالگی از اجرای وظایف سلطنتی بازنشسته شد و از آن زمان، ولیعهد همراه مادرش در این مراسم شركت می كند.


افتتاح دوره جدید بعد از برگزاری انتخابات عمومی در هفته گذشته و پیروزی چشم گیر حزب محافظه كار به رهبری بوریس جانسون، نخست وزیر، لزوم یافته است. انتخابات پارلمانی قبل از موعد انجام شد و در آن حزب كارگر به رهبری جرمی كوربین متحمل شكست سختی شد.
بر طبق گزارش شبكه خبری بی بی سی، محور اصلی برنامه دولت برای سال آینده شامل خارج كردن بریتانیا از اتحادیه اروپا - بریگزیت - آغاز مذاكرات با اقتصادهای عمده جهان برای دستیابی به توافق های تجاری جدید، تقویت بیمه درمانی و شرایط جدیدی برای مهاجرپذیری بوده است.
كوشش برای به جریان انداختن فعالیت دولت محلی ایرلند شمالی كه به خاطر اختلافات حزبی فعالیت نداشته، وبرنامه هایی جهت كاهش تولید گازهای گلخانه ای به پائین تر از سطح كنونی تا سال ۲۰۵۰ از دیگر بخش های برنامه دولت جدید بوده است.
در مورد مهاجرت، دولت در نظر دارد نظام امتیازبندی را برای پذیرش مهاجر به كار گیرد و افرادی را بپذیرد كه با نیازهای داخلی به نیروی انسانی ماهر انطباق دارد. این نظام در بعضی كشورها از كانادا به كار گرفته می شود.
ملكه اظهار داشت: اولویت من این است كه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را در ۳۱ ژانویه ضمانت شود. وزرای من قانونی را به اجرا خواهند گذاشت تا خروج انگلیس در این تاریخ به قانون تبدیل گشته و از فرصت هایی كه بریگزیت به وجود می آورد نهایت بهره برداری را بعمل آورند.
ملكه انگلیس عنوان نمود كه دولت او مایل است تا همكاری جدیدی را بر پایه تجارت آزاد و دوستانه با اتحادیه اروپا ایجاد كند.
منبع:

1398/09/29
18:38:19
5.0 / 5
4625
تگهای خبر: بیمه , تولید , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم