توسط معاونت علمی و فناوری ؛

پیشخوان های مشاوره فنی برای شركتهای دانش بنیان افتتاح شد

پیشخوان های مشاوره فنی برای شركتهای دانش بنیان افتتاح شد بازار پرواز: پیشخوان های مشاوره فنی برای شركتهای دانش بنیان در حوزه های مختلف افتتاح شد.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سید محمد صاحبكار رئیس مركز شركت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درباب پیشخوان های تخصصی برای شركتهای دانش بنیان اظهار داشت: قبل از این خدمات متنوعی همچون پشتیبانی از تدوین قراردادهای حقوقی، خدمات مالی و حسابداری، طراحی و ساخت نمونه نمایشی (دمو) محصولات، تدوین گزارش تحقیقات بازار، نیازسنجی مجوزها و گواهینامه ها، لطمه شناسی و ارتقای منابع انسانی و پشتیبانی از تدوین و اجرای برنامه بازاریابی و نشست های پرسش و پاسخ به شركت های دانش بنیان ارائه شده است.
وی در ارتباط با نحوه استفاده شركت های دانش بنیان از این خدمات اظهار نمود: شركت ها می توانند جهت استفاده از پیشخوان خدمات مشاوره، خدمات توانمندسازی و تجاری سازی و حضور در نشست های پرسش و پاسخ در سامانه bizservices.ir درخواست خودرا ثبت كنند.
پیشخوان مشاوره توسعه فنی تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی
با توجه به اهمیت صنایع نفت گاز و پتروشیمی، شركت های دانش بنیان بسیاری در این عرصه فعال می باشند. ساخت و به روز رسانی قطعات و تجهیزات مورد نیاز در این صنایع، همچون چالش های است كه ممكنست این شركت ها با آن مواجه باشند. بر این اساس مركز شركت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با شناسایی و دسته بندی این مشكلات، اهتمام كرده است با ایجاد این پیشخوان تخصصی زمینه ای برای حل تخصصی این چالش ها و سوالات ایجاد كند. «روتور دینامیك»، «تحلیل سیالاتی و ایرودینامیك گازهای تراكم پذیر»، «تحلیل سیالاتی سیالات تراكم ناپذیر»، «تحلیل سازه ای شامل تنش»، «خستگی»، «خزش»، «ریخته گری سوپر آلیاژها و ریخته گری دقیق»، «جوش»، «استخراج پروسیجر كنترل كیفی»، «ساخت و تهیه تست بنچ و تلرانس گذاری» همچون حوزه های فنی است كه در این پیشخوان در مورد آنها خدمات مشاروه ارائه می شود.
پیشخوان شركت های دانش بنیان حوزه الكترونیك، مخابرات، قدرت، لیزر، تجهیزات پزشكی و دارو
با هدف توانمندسازی شركت های دانش بنیان فعال در حوزه های الكترونیك، مخابرات، قدرت، لیزر، سامانه های هوشمند و تجهیزات پزشكی پیشخوان تخصصی دراین زمینه به راه افتاده است.
این پیشخوان در زمینه « سخت افزارهای الكترونیكی و كامپیوتری»، «میكروالكترونیك»، «ابزاردقیق»، «اتوماسیون صنعتی»، «رباتیك»، «تجهیزات مخابراتی پیشرفته»، «سامانه های اویونیك»، «لیزر و فوتونیك»، «سامانه های اینترنت اشیا»، «سیستم های قدرت»، «الكترونیك قدرت»، «برودكست و تجهیزات پزشكی» به شركت های دانش بنیان متقاضی خدمات مشاوره ارائه می دهد.
پیشخوان مشاوره فنی محصولات حوزه دارو و محصولات در حوزه موادپیشرفته در سرفصل های نانوفناوری، متالورژی استخراجی، متالورژی صنعتی (انتخاب مواد، ریخته گری، جوشكاری، شكل دهی و حفاظت مواد و خوردگی)، سرامیك از دیگر پیشخوان های راه اندازی شده هستند.
«نفت»، «گاز»، « پتروشیمی»، «الكترونیك»، «مخابرات»، «قدرت»، «لیزر»، «سامانه های هوشمند»، «تجهیزات پزشكی»، «دارو»، «نانوفناوری»، «متالورژی» و «سرامیك» حوزه های هستند كه در آنها پیشخوان تخصصی و فنی به راه افتاده است. این پیشخوان ها به دیگر حوزه ها نیز خدمات مشاوره ارائه می دهند.


منبع:

1398/10/21
19:42:05
5.0 / 5
4455
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
کوادکوپتر کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم